Odcinek specjalny kultowego teleturnieju „Jaka to melodia?”

Jedynka zaprasza w Poniedziałek Wielkanocny na specjalne wydanie programu „Jaka to melodia?”.

 
 

 
 

 
 

Trudno uwierzyć, ale od debiutu programu prowadzonego przez Roberta Janowskiego minęło już 15 lat. W tym czasie Jaka to melodia? zdobyła serca milionów widzów i licznych uczestników, którzy na muzyce znają się jak nikt inny.
W każdym odcinku, oprócz zadziwiających swoją wiedzą zawodników, pojawiają się gwiazdy, często światowego formatu.

Z okazji Świąt Jedynka przygotowała specjalne wydanie programu Jaka to melodia?. W Poniedziałek Wielkanocny w muzycznym pojedynku rywalizować będą Jahandir Mangalia, Kevin Aiston i Aida. Gościem specjalnym będzie znany Grek mieszkający w Polsce Theofilos Vafidis.

Dzięki swym gościom poniedziałkowy odcinek będzie mieć iście międzynarodowy charakter. Jahandir Mangalia, z wykształcenia lekarz, jest Hindusem, który na co dzień prowadzi biuro turystyczne w Warszawie. Kevin Aiston jest Anglikiem i najbardziej znanym strażakiem w Polsce. Ostatni z uczestników – Aida, to ormiańska wizjonerka i piosenkarka.

Jaka to melodia? zyska również fantastyczną oprawę artystyczną. Na scenie wystąpią: Bilgun Ariunbaatar, In-Grid, Lou Bega, Enej, EGO, Natasza Urbańska&Janusz Józefowicz oraz grupa taneczna VOLT.

„Jaka to melodia”. Poniedziałek, 1 kwietnia, godz. 18:20.

źródło:TVP

Podobne artykuły

Oficjalny wykaz zmian kadrowych w TVP. Kto kieruje antenami TVP?

Jan Pawlicki szefem TVP1, Maciej Chmiel szefem TVP2, Grzegorz Adamczyk szefem serwisów TVP Info, Michał Rachoń szefem publicystyki TVP Info, Piotr Gursztyn szefem TVP Historia, Mateusz Matyszkowicz szefem TVP Kultura. TVP wreszcie ogłosiła oficjalna listę zmian kadrowych pod wodza nowego prezesa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>