Odcinek specjalny kultowego teleturnieju „Jaka to melodia?”

Jedynka zaprasza w Poniedziałek Wielkanocny na specjalne wydanie programu „Jaka to melodia?”.

 
 

 
 

 
 

Trudno uwierzyć, ale od debiutu programu prowadzonego przez Roberta Janowskiego minęło już 15 lat. W tym czasie Jaka to melodia? zdobyła serca milionów widzów i licznych uczestników, którzy na muzyce znają się jak nikt inny.
W każdym odcinku, oprócz zadziwiających swoją wiedzą zawodników, pojawiają się gwiazdy, często światowego formatu.

Z okazji Świąt Jedynka przygotowała specjalne wydanie programu Jaka to melodia?. W Poniedziałek Wielkanocny w muzycznym pojedynku rywalizować będą Jahandir Mangalia, Kevin Aiston i Aida. Gościem specjalnym będzie znany Grek mieszkający w Polsce Theofilos Vafidis.

Dzięki swym gościom poniedziałkowy odcinek będzie mieć iście międzynarodowy charakter. Jahandir Mangalia, z wykształcenia lekarz, jest Hindusem, który na co dzień prowadzi biuro turystyczne w Warszawie. Kevin Aiston jest Anglikiem i najbardziej znanym strażakiem w Polsce. Ostatni z uczestników – Aida, to ormiańska wizjonerka i piosenkarka.

Jaka to melodia? zyska również fantastyczną oprawę artystyczną. Na scenie wystąpią: Bilgun Ariunbaatar, In-Grid, Lou Bega, Enej, EGO, Natasza Urbańska&Janusz Józefowicz oraz grupa taneczna VOLT.

„Jaka to melodia”. Poniedziałek, 1 kwietnia, godz. 18:20.

źródło:TVP

Podobne artykuły

Marcin Wolski pokieruje TVP2

Nadchodzą kolejne zmiany w głównych kanałach telewizji publicznej. Nowym szefem anteny TVP2 ma zostać Marcin Wolski, pisarz, dziennikarz i satyryk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>