1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Grundig dodaje nowe telewizory do swojej oferty

Grundig dodaje nowe telewizory do swojej oferty

Grundig Fernseher

Grundig dodaje nowe telewizory do swojej oferty

Grundig rozpoczyna swoją ofensywę sprzedażową w 2011 roku z gamą nie mniej niż 14 nowych modeli telewizorów. Seria „Fine Arts” oferuje telewizory hybrydowe LED, w tym dwa z obsługą 3D, z funkcją telewizji internetowej i bezpośrednim dostępem do treści multimedialnych. Specjalna seria „Sports Vision” ma zadowolić odpowiadających jej fanów, a przyjaciele nietypowego designu powinni cieszyć się serią „White Line”, czyli limitowaną edycją specjalną w kolorze polarnej bieli. Wszystkie nowe modele Grundiga mają możliwość nagrywania przez USB. Wśród hybrydowych telewizorów LED skupiono się na sieci; nowe Vision 7 i Vision 8, a także Fine Arts LED 32 umożliwiają wymianę treści multimedialnych w sieci domowej za pośrednictwem DLNA.

Grundig Fine Arts 40 cali ma dostęp do ofert online z YouTube, Flickr, Acetrax czy radia internetowego dzięki funkcji telewizji internetowej. Zawartość strony internetowej jest wyświetlana na ekranie w postaci widżetów. Typy Fine Arts 3D LED w rozmiarach 46 i 55 cali mogą również odtwarzać treści 3D.

Ponieważ telewizory LED Grundiga mają zintegrowaną usługę Acetrax video-on-demand, istnieje dostęp do ponad 2000 filmów fabularnych. Z pomocą aplikacji Acetrax i dostępu do Internetu o prędkości 2000 kb/s lub większej, istnieje możliwość online, na przykład, oglądania najnowszych hitów filmowych do dnia lub kupienia ich od razu. Domową sieć uzyskuje się dzięki międzyplatformowej technologii DLNA, która pozwala certyfikowanym urządzeniom „komunikować się” ze sobą niezależnie od producenta. Po dokonaniu wyboru wymiana danych pomiędzy wszystkimi znanymi komponentami (TV, PC, aparat cyfrowy) jest więc możliwa bez żadnych problemów. Podstawą jest wbudowane przewodowe połączenie sieciowe lub WLAN w połączeniu z bezprzewodową pamięcią Grundiga (kluczem USB).

Powiązane artykuły