1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Lenuss IDTV HDTV42STC12 z Ci i dyskiem twardym

Lenuss IDTV HDTV42STC12 z Ci i dyskiem twardym

Lenuss IDTV HDTV42STC12 z Ci i dyskiem twardym

Do oferty Sky Vision dołączył właśnie nowy telewizor włoskiego producenta Lenuss z Południowego Tyrolu. 42-calowy telewizor LCD posiada rozdzielczość Full HD, 100Hz, interfejs CI Plus oraz zintegrowany dysk twardy o pojemności 500 GB. Ten ostatni daje możliwość nagrywania programu telewizyjnego. Lenuss ma w swoim portfolio również telewizory kompatybilne z unicable, które umożliwiają podłączenie zewnętrznego dysku twardego przez USB. Nowy telewizor LCD oferowany w ramach Sky Vision nazywa się HDTV42STC12, ma wbudowany odtwarzacz multimedialny i jest przeznaczony do treści HD+.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny może przetwarzać pliki zdjęciowe takie jak JPG lub pliki mięśniowe takie jak MP3 i odtwarzać je na ekranie. HDTV42STC12 posiada również rozbudowane złącza, takie jak HDMI, USB, Scart, Common Interface, S/PDIF czy S-Video. Generalnie telewizory Lenuss w rozmiarach 22, 26, 32, 37 lub 42 cale mają na pokładzie oprócz analogowego tunera kablowego także tuner DVB-T, DVB-S i DVB-C obsługujący HD. Seria IDTV południowotyrolskiego producenta została wyposażona w nowe oprogramowanie, dzięki czemu jest przystosowana do wykorzystania modułów CI-Plus dla treści HD+. W najbliższym czasie Lenuss planuje włączyć technologię CI-Plus również do modeli 32 i 37 calowych.

Lenuss IDTV HDTV42STC12 z dyskiem twardym 500 GB jest dostępny od ręki u wyspecjalizowanych sprzedawców. Niewiążąca cena sprzedaży wynosi 1 999 euro.

Powiązane artykuły