Site icon TV Time

LG6000: nowy flagowiec Full HD od LG Electronics

Nowa seria, cztery modele i jedna wspólna cecha – radość z najnowocześniejszych telewizorów LCD HDTV! To właśnie oferują nowe telewizory LCD LG z serii LG6000 – nowe flagowce Full HD od LG Electronics. Cztery telewizory już same w sobie robią wrażenie wizualne dzięki dobrze wyważonej konstrukcji ramy i supercienkiej 79-milimetrowej głębokości. Aby dodać to coś do projektu, telewizory są wyposażone w okrągły, wpuszczony przycisk sensoryczny.

Ale nie tylko design definiuje jakość nowej serii, jakość obrazu również genialnie to ilustruje. Modele posiadają na przykład nowy tryb Expert, dzięki któremu można optymalnie dostosować ustawienia obrazu, biorąc pod uwagę indywidualną percepcję, treść obrazu i jasność otoczenia. Dzięki temu wyrafinowanemu dostrojeniu, modele LG6000 są gotowe na ISF i mogą odtwarzać obrazy o studyjnej jakości.

Równie praktyczny jest tryb AV, który za pomocą jednego przycisku dostosowuje obraz i dźwięk do różnych wymagań audycji, takich jak transmisje sportowe czy filmy fabularne. Ponadto, dzięki technologii HD TruMotion 100Hz, nawet szybkie sceny akcji są odtwarzane ostro i bez judderu. Technologia TruCinema 24p zapewnia również wrażenia jak w prawdziwym kinie. Ale uszy też nie omijają. Bo najlepszą jakość dźwięku zapewniają niewidoczne głośniki wewnątrz LG6000, które przy wsparciu eksperta audio pana Marka Levinsona zapewniają czysty i bogaty dźwięk.

Cechy w skrócie:

Ceny i dostępność:

Exit mobile version