1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Loewe Individual Compose 3D TVs

Loewe Individual Compose 3D TVs

Loewe 3D Fernseher

Loewe Individual Compose 3D TVs

Niemiecki producent premium Loewe również złożył hołd trójwymiarowemu szumowi i dodał do swojej oferty serię modeli telewizorów obsługujących 3D o nazwie Individual Compose. Według informacji prasowej są to innowacyjne technicznie i wyrafinowane, wielofunkcyjne telewizory, których design po raz kolejny spełnia najwyższe standardy. Mimo najnowszych osiągnięć elektroniki, seria Individual Compose nie obywa się bez aktywnych szkieł migawkowych, technologii, która obecnie wciąż jest uważana za non plus ultra przy oglądaniu obrazów przestrzennych. Okulary są synchronizowane za pomocą nadajnika podczerwieni zintegrowanego z typowym dla marki Loewe okiem. Telewizory 3D są również zdolne do konwersji 2D do 3D.

Nowym modelom telewizorów od Loewe zawsze towarzyszą wysokie oczekiwania, które i tym razem nie zostały zawiedzione: W serii zastosowano ekrany LCD o rozdzielczości Full HD, z podświetleniem LED i częstotliwością odświeżania 400 herców. Aby sprostać multimedialnym wymaganiom użytkowników, nowe modele wyposażone są w zintegrowany rejestrator z twardym dyskiem o pojemności 500 GB. Pod warunkiem dostępności odpowiednich treści, treści 3D mogą być również nagrywane, odtwarzane lub przesyłane strumieniowo do innego telewizora Loewe poprzez Powerline, WLAN i LAN. Dostęp do mediów w Internecie i sieci domowej jest niemal obowiązkowy. Loewe twierdzi, że ma największy wybór europejskich treści.

Firma z Kronach w Niemczech zawsze wzbogacała zaawansowaną technologię o elegancki design. Linia Individual oferuje między innymi wysokiej jakości szkło oraz panel filtrów kontrastowych montowany przed właściwym panelem. Wynik: telewizory Loewe zdobyły już „iF Gold Award 2011″. Telewizory 3D mają trafić na rynek w przekątnych ekranu 40, 46 i 55 cali. Nie wiadomo jeszcze nic o cenach i dacie rynkowej premiery.

Powiązane artykuły