1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Loewe: Potrójny triumf w plebiscycie czytelników

Loewe: Potrójny triumf w plebiscycie czytelników

loewe-triumph

Loewe: Potrójny triumf w plebiscycie czytelników

23 kwietnia w Lipsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród publiczności Auerbach Verlag. W roli jurorów wystąpiło ponad dwa miliony czytelników magazynów branżowych Digital Fernsehen, HD+TV, Digital Tested, Blu-Ray-Magazin oraz odwiedzających portal internetowy digitalfernsehen.de. Produkty zostały nagrodzone w ponad 30 kategoriach. Firma Loewe została oceniona jako szczególnie godna wyróżnienia, zdobywając trzy pierwsze miejsca. Zwycięzcami Loewe w poszczególnych kategoriach byli Loewe Reference Art 37 SL w kategorii płaskich telewizorów powyżej 3000 euro, Loewe Reference poniżej 3000 euro oraz Loewe TV Connect w kategorii „Special Interests”. Ponadto na miejscach na podium znalazły się miejsca dwa i trzy dla odtwarzaczy Blu-ray oraz dla głośników z linii Loewe Individual Sound.

Członek zarządu Loewe, Gerhard Schaas, również przypisał nagrodom szczególne znaczenie, mówiąc, że zostały one przyznane przez czytelników ważnych magazynów branżowych, którzy posiadają szczególnie dobrą wiedzę w zakresie elektroniki użytkowej. Szef marketingu Henrik Rutenbeck, który odebrał nagrody w postaci kryształowych trofeów, uznał, że wyróżnienia są wyrazem uznania dla konsekwentnej orientacji marki premium Loewe na klienta. Wielu innych laureatów z Niemiec i zagranicy otrzymało również nagrody publiczności. Florian Pötzsch, jeden z udziałowców lipskiego wydawnictwa, również wyraził swoje ogromne zadowolenie i po raz kolejny podkreślił znaczenie nagród, które zapewnią firmom ważny wgląd w aktualne trendy i życzenia konsumentów.

Aktualnym hitem w portfolio Loewe jest system kina domowego Loewe Reference, który zdobył już kilka nagród i wyróżnień w testach dzięki takim cechom jak głośniki oparte na elektrostatach, Reference Mediacenter z szerokimi możliwościami zastosowania multimediów oraz wykończenie z aluminium i szkła.

Powiązane artykuły