Site icon TV Time

Mitsubishi: serie telewizorów kina domowego są gotowe na 3D

Firma Mitsubishi Digital Electronics America, Inc (MDEA) zaprezentowała wczoraj swoje najnowsze serie telewizorów do kina domowego na rok 2009, wszystkie wyposażone w technologie 3D-Ready i 120Hz. Mimo to nowe telewizory z serii 737 i 837 zużywają podobno tylko około połowy energii w porównaniu z konwencjonalnymi odbiornikami o porównywalnej wielkości i między innymi z tego powodu otrzymały znak EnergyStar™ 3.0. Seria 737 obejmuje cztery telewizory DLP o przekątnych ekranu 60, 65, 73 i 82 cale, natomiast seria 837 zawiera zestawy o przekątnych 65, 73 i 82 cale. Nowe telewizory Mitsubishi są dostępne na rynku amerykańskim w cenach od 1 499 do 4 999 dolarów.

Nowe telewizory do kina domowego zapewniają niespotykaną dotąd jakość obrazu i są najlepszymi wyświetlaczami do rozrywki na dużym ekranie – czytamy w komunikacie prasowym. Ze względu na duży wzrost w sektorze kina domowego, Mitsubishi poszerzyło swoją ofertę o telewizory o jeszcze większych przekątnych ekranu, które dzięki innowacyjnym technologiom pracują jeszcze wydajniej i osiągają jeszcze niższe zużycie energii. W końcu byłoby to jedno z istotnych kryteriów zakupu dla konsumenta końcowego. Ponadto Mitsubishi dąży do zaopatrzenia niemal każdego gospodarstwa domowego na świecie w technologię 3D i aby to osiągnąć, bardzo ściśle współpracuje z wiodącymi firmami i producentami w branży.

Mitsubishi nie skomentowało sprawy LaserVue L65-A90 i ewentualnej premiery rynkowej w Europie. My, Europejczycy, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Ceny telewizorów z dwóch nowych serii są następujące:

Ceny i dostępność:

Exit mobile version