1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Promocja Samsunga „Teraz 3 razy dobry telewizor”

Promocja Samsunga „Teraz 3 razy dobry telewizor”

samsung-3-fach-gut-fernsehen

Promocja Samsunga „Teraz 3 razy dobry telewizor”

Samsung chce dać swoim klientom bonus w postaci „Shreka” plus. Klienci, którzy wybiorą telewizory LED z serii C7700 (zwycięzca testu Stiftung Warentest) lub C8790 w uczestniczących w akcji sprzedawcach w okresie od 31 stycznia do 27 lutego, będą mogli cieszyć się nagrodzonym Oscarem serialem animowanym „Shrek”, w ekskluzywnej kolekcji Blu-ray 3D, a także otrzymają bonus w wysokości do 200 euro. Samsung, we współpracy z agencją „marken mehrwert”, zajmie się całym procesem i dostarczy detalistom rozbudowany pakiet komunikacyjny PoS.

Samsung po raz kolejny zwiększa więc wysiłki w zakresie marketingu swoich nowych telewizorów 3D i wspierania sprzedawców w ich sprzedaży. Gerd Weiner, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu A/V, wyraził radość z odnowionej i wyłącznej współpracy z DreamWorks Animation L.L.C., którzy po „Potworach kontra Obcy” w zeszłym roku, teraz udostępnili w kampanii jedną z najbardziej udanych serii animacji dzięki Shrek Blu-ray 3D Collection.

Telewizory będą dostępne w rozmiarach ekranu 40 cali, 46 cali lub 55 cali i będą dofinansowane dodatkiem do przygód Shreka 3D oraz, w zależności od modelu, premią dla klienta w wysokości od 80 do 200 euro. Nieskomplikowane i szybkie uczestnictwo możliwe jest poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w handlu specjalistycznym lub przez internet na stronie mehrwert-registrierung.com. Wystarczy, że wyślesz kopię opłaconej faktury, a Blu-ray i nagroda pieniężna są już w drodze! Całym procesem zajmie się agencja „marken mehrwert”, zarówno przekazaniem pieniędzy, jak i wysyłką pudełka ze Shreka.

Dalsze informacje będą dostępne w Internecie na stronie www.samsung.de/shrekaktion od momentu rozpoczęcia kampanii 31 stycznia.

Powiązane artykuły