Site icon TV Time

Sony rozszerza ofertę pakietów 3D

Sony Germany rozszerza ofertę: każdy, kto kupi model telewizora LCD 3D Bravia z serii HX8 u jednego z dealerów uczestniczących w programie, skorzysta z licznych bezpłatnych prezentów, takich jak Playstation 3 lub odtwarzacz 3D Blu-ray firmy Sony. Do tego dochodzi zewnętrzny nadajnik podczerwieni oraz dwie pary aktywnych szkieł migawkowych. Dotychczasowa oferta, która nosi nazwę „3D Home Cinema Bundle”, ze względu na duże zapotrzebowanie została przedłużona do 15 listopada 2010 roku. Do tego dnia osoby zainteresowane zakupem modelu z serii HX8, w rozmiarach 40 lub 46 cali, mogą się naprawdę targować, dodając gratis konsolę do gier PS3 lub odtwarzacz Blu-ray BDP-S570 z obsługą 3D.

Wciąż za mało? – Sony dodaje darmowe gry 3D i filmy 3D: do odtwarzacza Blu-ray dołączony jest film 3D „Deep Sea” lub alternatywnie voucher do pobrania na Playstation 3 (pobieranie przez Playstation Network), który zawiera cztery następujące gry demo 3D: „Motorstorm Pacific Rift”, „Super Stardust HD”, „Pain” i „Wipeout HD”. Wszystkie gry umożliwiają rozegranie przynajmniej jednego poziomu 3D.

Zestaw „3D Home Cinema Bundle” składający się z 40-calowego Sony KDL-40HX805 i dodawanego gratis Playstation 3 lub odtwarzacza Blu-ray BDP-S570 kosztuje 1 999 euro. Większa alternatywa, KDL-46HX805, kosztuje 2499 euro.

Zakres dostawy obejmuje nadajnik podczerwieni do synchronizacji okularów z telewizorem oraz dwie pary okularów migawkowych 3D.

Exit mobile version