1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. TechniSat prezentuje telewizję cyfrową MultyVision 32

TechniSat prezentuje telewizję cyfrową MultyVision 32

TechniSat prezentuje telewizję cyfrową MultyVision 32

TechniSat rozpoczął dostawy pierwszego modelu z nowej serii MultyVision. Wysokiej klasy urządzenie zadowoli także współczesnych wielbicieli szczególnie stylowych rozwiązań, ponieważ MultyVision 32 zaopatrzono w nowatorski, nowoczesny design. Telewizor cyfrowy posiada zintegrowany podwójny tuner HDTV, przyjazną dla klienta koncepcję obsługi, liczne usługi dodatkowe oraz funkcję cyfrowego rejestratora wideo (DVR). Ponadto MultyVision 32 oferuje szerokie możliwości podłączenia i spełnia wymagania multimedialne. TechniSat posiada znak „Made in Germany” i jest tak pewny swojego produktu, że oferuje gwarancję do 5 lat.

MultyVision 32 ma w standardzie zintegrowany podwójny multituner HDTV, który umożliwia odbiór cyfrowych programów telewizyjnych i radiowych za pośrednictwem satelity, kabla i DVB-T; dodatkowy odbiornik cyfrowy nie jest wymagany. Odbiór płatnych kanałów telewizyjnych jest możliwy również dzięki zintegrowanemu systemowi deszyfrowania CONAX z czytnikiem kart inteligentnych. Dwa interfejsy CI+ pozwalają na zastosowanie dodatkowych systemów dekodujących.

Telewizor cyfrowy zawdzięcza swój bardzo płaski wygląd nowoczesnej krawędziowej technologii LED. Ale nie tylko konstrukcja na tym zyskuje, MultyVision 32 zapewnia również genialne i ostre obrazy. Elementem przyciągającym wzrok jest dodatkowy wyświetlacz pod panelem, który pokazuje pozycję programu i godzinę. Do maksymalnego komfortu użytkownika przyczynia się również pilot zdalnego sterowania oraz zupełnie nowy interfejs użytkownika. Mówiąc o zdalnym sterowaniu, MultyVision 32 jest również innowacyjny w tej dziedzinie: pilot „TechniControl Plus” jest wykonany z wysokiej jakości aluminium, ma logicznie rozmieszczone przyciski i dzięki temu oferuje najszybszy możliwy dostęp do funkcji. W zakres dostawy wchodzi również nowy kompaktowy pilot „Remoty Plus”, który może sterować wszystkimi istotnymi funkcjami.

MultyVision 32 posiada również wiele możliwości podłączenia: Trzy interfejsy HDMI-in, jeden interfejs HDMI-out oraz dwa porty USB 2.0. Poprzez interfejs Ethernet (lub adapter WLAN) możliwa jest łatwa integracja z siecią domową. Dzięki temu telewizory, komputery PC, systemy audio-dźwiękowe czy aparaty cyfrowe mogą być połączone w sieć poprzez UpnP/DLNA. Dzięki funkcji UPnP urządzenia UPnP mogą się automatycznie skonfigurować i połączyć z innymi urządzeniami sieciowymi, dzięki czemu można wyświetlać pliki muzyczne, filmy i zdjęcia z wakacji, na przykład z komputera w innym pokoju.

MultyVision 32 jest dostępny w kolorach czarny/titanium metallic i czarny/srebrny metallic u wyspecjalizowanych dealerów. Niewiążąca cena sprzedaży wynosi 1 999,99 euro. Pod koniec roku dostępne będą również wersje 40- i 46-calowe. Osoby ceniące sobie funkcjonalność internetową będą musiały poczekać do końca pierwszego kwartału 2011 roku, kiedy to po raz pierwszy dostarczony zostanie MultyVision ISIO.

Powiązane artykuły