1. Strona główna
 2. »
 3. Technika odbioru
 4. »
 5. Antena satelitarna do przyczepy kempingowej – 15 najlepszych produktów w porównaniu

Antena satelitarna do przyczepy kempingowej – 15 najlepszych produktów w porównaniu

Antena satelitarna do przyczepy kempingowej – 15 najlepszych produktów w porównaniu

Polecane produkty w sekcji „Caravan Satellite Dish”

Porównaliśmy produkty w sekcji „Caravan Satellite Dish” i zebraliśmy dla Ciebie rekomendacje. Poniżej znajdziesz listę top 15 w dziale „Karawanowe anteny satelitarne”.

.

Antena satelitarna do przyczepy kempingowej – najważniejsze rzeczy w skrócie

(lista kontrolna – antena satelitarna do przyczepy kempingowej)

Bestsellery w kategorii „Karawanowe anteny satelitarne”.

Listę bestsellerów w kategorii „Caravan Satellite Dish” znajdziesz tutaj. Tutaj możesz dowiedzieć się, jakie produkty szczególnie często kupowali inni użytkownicy.

Co Stiftung Warentest mówi o produktach z kategorii „Karawanowe anteny satelitarne”

Stiftung Warentest recenzuje, porównuje i testuje najlepsze produkty dla konsumentów. Wiele testów Stiftung Warentest pomaga więc w podjęciu decyzji o wyborze produktu. Czy istnieje zwycięzca testu Stiftung Warentest dla tego produktu, który jest polecany do zakupu, nie jest nam w tej chwili znany.

Nasz zwycięzca porównawczy w dziale „Antena satelitarna do przyczepy kempingowej”

Vergleichssieger
Maxview mxl023 VuQube 2 w pełni automatyczny, przenośny uchwyt dachowy do przyczepy kempingowej SAT z Twin-LNB – biały
 • VUQUBE 2 to hermetyczny automatyczny system satelitarny do odbioru telewizji satelitarnej i radia w Wielkiej Brytanii i Europie za pomocą jednego przycisku za pomocą kabla kontrolnego
 • Twin-LNB jako standard. Do użytku z PVR, Sky + lub 2 odbiornikami w różnych miejscach
 • W zestawie pudełko kontrolne z zapięciem na rzepy w praktycznej szafce
 • Zaprojektowana i przetestowana do użytku na zewnątrz
 • Wysoka jakość, trwała i wytrzymała konstrukcja
Vergleichssieger
Maxview Elastyczny kabel satelitarny Twin lub pojedynczy F do F, idealny do przyczep kempingowych, kamperów, łodzi (1,5 m pojedynczy kabel)
 • Unikalna konstrukcja kabla z wielowarstwowym rdzeniem miedzianym i elastyczną kurtką zewnętrzną znacznie zmniejsza sztywność i sztywność kabla przy każdej pogodzie, idealna do korzystania z przenośnego systemu satelitarnego. Ta konstrukcja zapewnia użytkownikowi lepsze wrażenia w obsłudze kabli, użytkowaniu i przechowywaniu, ponieważ kabel nie zachowa sztywności nawiniętego kształtu.
 • Odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja z nakładanymi złączami i wewnętrznym łącznikiem O-Rings sprawiają, że kabel idealnie nadaje się do zastosowań na zewnątrz.
 • Charakterystyczna kurtka zewnętrzna z PCW Maxview o jasnym kolorze odporna na promieniowanie UV, która została zaprojektowana i przetestowana do użytku na zewnątrz.
 • Wysokiej jakości, trwała i wytrzymała konstrukcja zaprojektowana w Wielkiej Brytanii.
 • Wyprodukowane przez Maxview, brytyjskich liderów branży w przenośnych systemach satelitarnych, którzy od ponad 50 lat są ekspertami telewizyjnymi w podróży.
Vergleichssieger
SCHWAIGER 9604 kempingowy zestaw satelitarny, kompletny zestaw, cyfrowe akcesoria kempingowe, antena satelitarna, walizka satelitarna, w zestawie pojedynczy odbiornik satelitarny LNB HD, kabel
 • Kompletny zestaw podróżny – raz zamówiony, wszystko tam jest! W naszej walizce kempingowej SAT znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do instalacji instalacji satelitarnej podczas podróży, aby móc bez problemu oglądać telewizję.
 • Zoptymalizowany do podróży – dzięki specjalnemu uchwytowi satelitarnemu z przyssawką montaż na dachu przyczepy kempingowej lub kabinie kierowcy jest możliwy bez problemów. Nadaje się do równych i gładkich powierzchni.
 • 1 odbiornik – zestaw jest przeznaczony do jednego urządzenia końcowego i posiada pojedynczy LNB do odbioru bezpłatnych i zaszyfrowanych programów telewizyjnych i radiowych za pośrednictwem anteny satelitarnej, w zestawie rura chroniąca przed warunkami atmosferycznymi do wtyczki F.
 • Wstępnie zaprogramowany odbiornik – nie trać cennego czasu w podróży i zaoszczędź sobie programowania stacji na odbiorniku. Odbiornik Schwaiger jest już wstępnie zaprogramowany (ASTRA 19,2) i oferuje elektroniczny przewodnik po programach, wielojęzyczne menu ekranowe i wbudowany odtwarzacz multimedialny.
 • Zakres dostawy – stalowa antena offsetowa o średnicy 35 cm, pojedynczy odbiornik LNB, odbiornik Full HD, kabel koncentryczny 10 m, walizka transportowa i materiały montażowe.
Vergleichssieger
SCHWAIGER SATSET351 kempingowy zestaw satelitarny, kompletny zestaw, cyfrowe akcesoria kempingowe, antena satelitarna, walizka satelitarna, wraz z akcesoriami montażowymi, pojedynczy kabel satelitarny
 • System odbioru do montażu 1 odbiornika satelitarnego
 • Niezależna różnorodność programów dla uczestnika tego systemu odbioru
 • Obszerny materiał montażowy wchodzi w zakres dostawy
 • Stabilna walizka transportowa do łatwego przechowywania i transportu wszystkich komponentów
 • Zakres dostawy: walizka kempingowa z 1 x stalową anteną offsetową, 1 x pojedynczy LNB, 1 x kabel koncentryczny, 1 x wtyczka 2 F, akcesoria montażowe

Aktualne oferty w dziale „Caravan Satellite Dish”.

Chcesz kupić najlepsze produkty w „Caravan Satellite Dish”? Na tej liście bestsellerów codziennie znajdziesz nowe oferty. Tutaj znajdziesz duży wybór aktualnych produktów z kategorii „Caravan Satellite Dish”.

No products found.

Powiązane artykuły