1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Amazon: LG BD 370 gratis przy zakupie 15 płyt Blu-ray

Amazon: LG BD 370 gratis przy zakupie 15 płyt Blu-ray

Amazon: LG BD 370 gratis przy zakupie 15 płyt Blu-ray

Internetowy sprzedawca Amazon.de prowadzi obecnie kolejną świetną promocję. Amazon.de rozdaje odtwarzacz Blu-ray LG BD 370 o wartości ponad 200,00 euro przy zakupie 15 filmów Blu-ray. Teraz to jest umowa dla ciebie. Do wyboru są różne filmy, kosztujące od 14,95 do 28,99 euro. Przy 15 Blu-rayach i średniej cenie około 20,00 euro daje to łącznie 300,00 euro wraz z darmowym odtwarzaczem Blu-ray LG. Jeśli mimo wszystko planowaliście dodać do swojego kina domowego odtwarzacz Blu-ray, to powinniście przyjrzeć się bliżej tej promocji. Bo taniej oferty na wejście na Blu-ray w tej chwili raczej nie znajdziecie.

Odtwarzacz Blu-ray firmy LG obsługuje odtwarzanie filmów Blu-ray, a także wszystkie popularne formaty CD i DVD, ale także odtwarzanie filmów YouTube™ i innych strumieni wideo za pośrednictwem sieci LAN. Złącza obejmują USB 2.0 oraz wyjście HDMI 1.3 1080p. Obsługiwane są formaty dźwięku Dolby TrueHD i DTS-HD, a także Dolby Digital, Dolby Digital Plus i DTS. Z odpowiednim telewizorem nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby cieszyć się telewizją HD. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa promocja.

Tymczasem Amazon również właśnie rozszerzył swoją ofertę wideo na żądanie o treści w jakości HD. Jak donosi Golem, wydaje się, że na razie dotyczy to tylko Ameryki. Tam klienci mogą teraz wypożyczać aktualne filmy i seriale online i odtwarzać je na PC, Macu lub telewizorze – czytamy w raporcie. Jak widać, Amerykanie po raz kolejny są o duży krok przed nami. Nie wiadomo jeszcze, kiedy takie oferty zadomowią się również w Niemczech.

Powiązane artykuły