1. Strona główna
  2. »
  3. Projektor
  4. »
  5. Beamer News
  6. »
  7. BenQ MW881UST: projektor krótkodystansowy z 3D

BenQ MW881UST: projektor krótkodystansowy z 3D

Kurzdistanz-Projektor mit 3D

BenQ MW881UST: projektor krótkodystansowy z 3D

Wraz z modelem MW881UST, BenQ wprowadził projektor 3D obsługujący krótki dystans, który dobrze radzi sobie również w ograniczonych przestrzeniach. Projektor DLP wyświetla obraz o wysokiej rozdzielczości nawet z najmniejszej odległości. Odległość zaledwie jednego metra wystarczy, aby uzyskać przekątną obrazu wynoszącą około 81 cali (około dwóch metrów). Dzięki technologii DLP Link posiada status 3D-ready i ma odpowiednią luminację, która sprawdzi się również w dość słabo oświetlonych pomieszczeniach. Ze względu na swoje rozbudowane funkcje, BenQ MW881UST szczególnie nadaje się do wykorzystania na seminariach lub w szkołach.

Nowy projektor od BenQ ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli i wartość jasności 2500 ANSI lumenów przy kontraście 5000:1. Tajwańska firma położyła główny nacisk na zastosowania w instytucjach edukacyjnych: Przykładowo, rzutnik ma możliwość „rzucania” na ścianę przewodników, siatek i kartek z muzyką, a także obsługuje odtwarzanie z pamięci USB. Jego głośniki mają moc 2x 10 W. BenQ obiecuje żywotność lampy na poziomie od 3500 do 5000 godzin, w zależności od trybu pracy.

MW881UST posiada następujące połączenia: S-video, VGA, kompozytowe, komponentowe poprzez złącze D-sub, mikrofony oraz złącze sieciowe. Podobnie jak w przypadku obecnych telewizorów 3D, do odtwarzania 3D wymagane są aktywne okulary migawkowe. BenQ nie podał jeszcze żadnych informacji dotyczących dostępności i ceny.

Powiązane artykuły