1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Impaq 3000: kompletny system Blu-ray od Teufel

Impaq 3000: kompletny system Blu-ray od Teufel

impaq-3000-blue-ray

Impaq 3000: kompletny system Blu-ray od Teufel

„Impaq” to synonim znakomitej jakości audio i wideo berlińskiego producenta głośników Teufel, i to nie tylko w kręgach specjalistów. Teraz cała seria została rozszerzona: Impaq 3000 jest pierwszym produktem berlińskich specjalistów od audio, w którym odtwarzacz Blu-ray stanowi wizualny i audiowizualny punkt centralny. Zaprojektowany jako amplituner Blu-ray, oferuje 600 W mocy całkowitej, zestaw głośników 5.1 z potężnym subwooferem i pięcioma mocnymi głośnikami satelitarnymi. W połączeniu z telewizorem obsługującym standard HD, Teufel gwarantuje bezbłędne odtwarzanie wideo i czysty, ostry obraz. Standardowo odbiornik IP 3000 BR wyposażony jest łącznie w trzy interfejsy HDMI (dwa wejścia, jedno wyjście).

Oczywiście berlińscy cyngle audio położyli też szczególny nacisk na bardzo dobre brzmienie, którego podstawą jest potężny subwoofer IP 300 SW z 200-milimetrowym głośnikiem niskotonowym w obudowie bass reflex. Wsparcie pochodzi z pięciu akustycznie identycznych głośników satelitarnych o nazwach IP 3000 FR i IP 3000 C. Te wszechstronne i atrakcyjne wizualnie głośniki posiadają dwa 8-milimetrowe przetworniki średniotonowe oraz 19-milimetrową kopułkę wysokotonową i odtwarzają zarówno filmy, jak i muzykę w sposób szczegółowy i praktycznie bez zniekształceń. Dzięki łącznej mocy 600 W, którą amplituner Blu-ray zapewnia subowi i satelitom, pomieszczenia o powierzchni do 30 m² można bez problemu wypełnić dźwiękiem. Eleganckie wykończenie lakierem fortepianowym zapewnia harmonijne dostosowanie do warunków mieszkalnych.

Technicznie aktualne, Blu-ray 2.0 i BD Live można łatwo ustawić w scenie poprzez USB lub połączenie sieciowe, a także Dolby Digital Plus i Dolby True HD jako najnowsze kodeki audio. Nie brakuje też innych analogowych połączeń dla źródeł audio i wideo. Amplituner może zapewnić tym ostatnim upscaling do 1080p i tym samym nawiązać udane połączenie ze wszystkimi ekranami telewizorów o wysokiej rozdzielczości. W komplecie znajduje się również zintegrowane radio FM, zestaw kabli oraz wygodny pilot, dzięki któremu cały dostęp jest jeszcze bardziej komfortowy.

Kompletny system Impaq 3000 Blu-ray jest już dostępny wyłącznie w sklepie www.teufel.de i kosztuje 699 euro.

Powiązane artykuły