1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Telewizja według technologii
  6. »
  7. Telewizja cyfrowa
  8. »
  9. Kabel BW: odbiornik cyfrowy lub kredyt w wysokości 100 euro

Kabel BW: odbiornik cyfrowy lub kredyt w wysokości 100 euro

Kabel BW: odbiornik cyfrowy lub kredyt w wysokości 100 euro

Kabel BW rozpoczyna również nowy sezon zimowy i ma w swojej ofercie szereg promocji i nowości. Na przykład wszyscy nowi klienci CleverKabel do 15 grudnia otrzymają bezpłatnie odbiornik cyfrowy o wartości do 149,90 euro, który pozwala na bezpłatny odbiór do 300 programów telewizyjnych lub kredyt na start w wysokości do 100 euro. Zimowa promocja Kabel BW dotyczy kompletnych taryf za Internet, telefon i telewizję cyfrową. A ceny podstawowego pakietu CleverKabel 6 zaczynają się już od 19,90 euro miesięcznie. Obejmuje to ryczałt internetowy oraz połączenie telefoniczne i internetowe.

W zależności od wybranej taryfy zniesiona zostaje jednorazowa opłata za udostępnienie, wynosząca obecnie 69,90 euro, a w przypadku CleverKabel 32 można dodatkowo wybrać jeden z dwóch abonamentów płatnej telewizji, takich jak Niemiecka Liga Piłkarska lub Kabel Digital Home. W dalszej części artykułu znajdziesz więcej informacji na temat dostawcy usług kablowych.

CleverKabel: Przyłącze telefoniczne wraz z ryczałtem telefonicznym do całej niemieckiej sieci stacjonarnej ze wszystkimi podstawowymi opłatami za rozmowy telefoniczne, bez konieczności podłączenia do Telekom oraz 50 euro kredytu na start lub 3 miesiące darmowego surfowania z prędkością 16 MBit/s. Cena: 19,90 euro za miesiąc.

CleverKabel 6: Przyłącze telefoniczne z 1 linią telefoniczną i wszystkimi podstawowymi opłatami za rozmowy telefoniczne, bez konieczności podłączenia do Telekom, ryczałt za Internet do 6 MBit/s downstream, 50 euro kredytu na start lub bezpłatny odbiornik cyfrowy. Cena: 19,90 euro za miesiąc.

CleverKabel 16: Przyłącze telefoniczne wraz z ryczałtem telefonicznym do całej niemieckiej sieci stacjonarnej i wszystkimi podstawowymi opłatami za rozmowy telefoniczne, 1 linia telefoniczna, bez konieczności podłączenia do Telekom, ryczałt internetowy do 16 MBit/s downstream oraz 100 euro kredytu na start lub bezpłatny odbiornik cyfrowy. Cena: 29,90 euro za miesiąc.

CleverKabel 32: Przyłącze telefoniczne wraz z ryczałtem telefonicznym do całej niemieckiej sieci stacjonarnej i wszystkimi podstawowymi opłatami za rozmowy telefoniczne, druga linia telefoniczna, bez konieczności podłączenia do Telekom, ryczałt internetowy do 32 MBit/s downstream, 100 euro kredytu na start, bezpłatny router WLAN i odbiornik cyfrowy wraz z pakietem płatnej telewizji – Bundesliga lub Kabel Digital Home. Cena: 49,90 euro za miesiąc.

Więcej informacji o Kabel BW i ofertach na www.kabelbw.de.

Powiązane artykuły