Site icon TV Time

Seria Acer P7: projektory o dużej jasności dla dużych powierzchni

acer-p7-großraum-projektoren

acer-p7-großraum-projektoren

Osoby poszukujące wydajnych projektorów, zwłaszcza do dużych pomieszczeń, mogą teraz znaleźć to, czego szukają, dzięki firmie Acer i nowym modelom z serii P7. Nowe projektory DLP obiecują niezwykle wysoką intensywność światła, odpowiednie współczynniki kontrastu, a także czytelne projekcje nawet w mocnych kolorach i w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Nowe modele (Acer P7200i, P7203, P7205 oraz P7500) są wyposażone w funkcję przesuwania obiektywu oraz wyjątkowy współczynnik zoomu 1:1,5. Specyfikacje obiecują szerokie możliwości instalacyjne i są przeznaczone przede wszystkim dla sektora edukacyjnego oraz biznesowego.

W projektorach P7 firma Acer po raz pierwszy wyposażyła całą serię w funkcję lens shift, która ma gwarantować pozbawione zniekształceń odtwarzanie obrazu w oryginalnym rozmiarze, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Nawet zmiana lokalizacji jest zbędna. Współdziałanie przesunięcia obiektywu i wysokiego współczynnika zoomu powinno pozwolić na elastyczny montaż i prostą regulację, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. Współczynnik kontrastu osiąga wartości nawet 40 000:1, a Acer określa jasność obrazu na poziomie nawet 5 500 ANSI lumenów. Aby podłączyć zewnętrzne źródła wideo, projektory P7 oferują dwa porty HDMI, DVI, D-Sub i USB. Projektor jest podłączony do źródła przez USB, a zawartość może być wyświetlana bezpośrednio.

Aby umożliwić obsługę nawet z większej odległości, projektory posiadają funkcję „Wired Remote Control”. Wygodna obsługa jest możliwa dzięki podłączeniu projektora do kabla o długości do 20 metrów i pilota. Zintegrowany pokaz slajdów USB odtwarza zapisane multimedia i prezentacje bezpośrednio przez projektor, dzięki czemu komputer lub notebook nie jest potrzebny. Nowe projektory Acer P7, P7203 i P7205, o jasności 5000 / 5500 ANSI lumenów, są prawdziwymi „świecidełkami” nowej serii i mają natywną rozdzielczość 1024 na 768 pikseli.

Jeśli warunki lokalne przemawiają przeciwko instalacji kablowej, Acer P7200i może uratować imprezę dzięki funkcji bezprzewodowej. Dodatkowo, token Plug & Show upraszcza bezproblemową konfigurację połączenia bezprzewodowego. Projektor można ustawić w scenie jeszcze wygodniej, gdy korzysta się z technologii MobiShow: Smartfon tworzy tu centrum sterowania. Firma Acer udziela dwuletniej gwarancji na wszystkie projektory wideo. Nowe projektory Acer są już dostępne w niewiążących cenach sprzedaży od 1 799 do 2 599 euro.

Exit mobile version