1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Teufel prezentuje zestaw głośników Columa 100

Teufel prezentuje zestaw głośników Columa 100

Teufel prezentuje zestaw głośników Columa 100

Umiarkowane ceny i jednocześnie topowy dźwięk – to życzenie wielu fanów kolumn, które jednak rzadko jest osiągalne. Tak właśnie pomyśleli specjaliści audio z firmy Teufel zajmującej się sprzedażą bezpośrednią i stworzyli „Columa 100”, system 5.1 z aktywnym 100-watowym subwooferem w niskiej cenie, który składa się z czterech kolumn i akustycznie identycznego środka (Set L) lub może być alternatywnie skonfigurowany z dwoma krótszymi głośnikami do montażu na ścianie.

Columa 100 błyszczy zarówno niezwykle smukłą obudową, mierzącą zaledwie 8,6 cm, jak i sceną dźwiękową z jej szczegółowością i głębią. Subwoofer posiada 200 mm głośnik niskotonowy, który w połączeniu z jednostką wzmacniacza sinusoidalnego o mocy 100 W wytwarza bogaty i ziemisty bas. Niezależnie od tego, czy klient wybierze wersję kolumnowo-centralną, czy „krótką satelitę”, każda kolumna jest standardowo wyposażona w dwa 7-centymetrowe przetworniki średniotonowe i 25-milimetrowy, tkaninowy głośnik wysokotonowy. Oznacza to, że bez problemu można podjąć się reprodukcji dźwięku poza granicę 150 herców.

Podsumowanie: Columa 100 firmy Teufel oferuje optymalnie dostrojone komponenty z topowym dźwiękiem przestrzennym w atrakcyjnym wizualnie, błyszczącym formacie czarnej kolumny. Cena jest również znakomita: zestaw 5.1 jest dostępny za 399 euro (Set M) lub alternatywnie 499 euro (Set L).

Ci, którzy na święta chcą jeszcze więcej „diabelskiej” eufonii, mogą sięgnąć po popularny zestaw głośników kina domowego LT 2 (również w kolorze białym), teraz w cenie 799 euro. Czarno-srebrny LT 3 Power Edition, który posiada subwoofer o mocy 350 W, jest obecnie dostępny w cenie od 899 euro. Jeśli chcesz mieć idealny zestaw, możesz również zamówić wysokiej klasy zestaw głośników kina domowego Columa 900 5.1, który jest teraz dostępny w czarnym, włoskim stroju w cenie od 1199 euro (wcześniej 1599 euro).

Powiązane artykuły