Site icon TV Time

Teufel Theater LT 4 o całe 200 euro taniej

Firma Teufel Lautsprecher Schmiede z Berlina oferuje do 25 stycznia system Theater LT 4 5.1 w specjalnej cenie 999 euro. Przy normalnej cenie detalicznej 1.199 euro, oznacza to oszczędność rzędu 200 euro. Jeśli chcesz skompletować swój system kina domowego i oprócz doskonałego obrazu telewizyjnego chcesz również należeć do wyższej klasy pod względem dźwięku, powinieneś bliżej przyjrzeć się ofercie firmy Teufel. Obsypany nagrodami, z licznymi zwycięstwami w testach, Teufel jest jednym z wiodących producentów systemów głośnikowych.

Według producenta zestaw Teufel Theater LT 4 5.1 to „eleganckie rozwiązanie dla wszystkich fanów kina domowego, którzy aspirują do kolosalnego dźwięku Teufel, ale nie chcą ustawiać ogromnych skrzynek”. Zestaw głośnikowy składa się z czterech smukłych kolumn aluminiowych, głośnika centralnego oraz potężnego subwoofera o mocy 350 W, przeznaczonego do nagłośnienia pomieszczeń o powierzchni 50 m². Bardzo potężnie brzmiący system kina domowego w niezwykle przystępnej cenie.

Nadal w ofercie jest seria Teufel Hybrid, która została przeceniona od czasu Wyprzedaży Sezonowej. Te głośniki są o wiele mocniejsze i pokazują, jak wielką mocą dysponują. Dzięki dwóm zintegrowanym subwooferom, głośniki podłogowe naprawdę dają czadu! W zależności od zestawu, te głośniki Teufel nadają się do pomieszczeń o powierzchni od 35 do 70 metrów kwadratowych.

Zestawy głośnikowe Teufel: ceny specjalne w skrócie*

*Ceny specjalne obowiązują tylko do wyczerpania zapasów.

Więcej ofert Teufel na www.teufel.de

Exit mobile version