Jak pracujemy

TV Time to internetowy magazyn składający się z sekcji blogowej i prezentacji produktów. Oprócz artykułów informacyjnych na temat technologii telewizyjnych można tu znaleźć również testy produktów i przewodniki z ich porównaniami.

Łącznie na naszej stronie znajdziecie ponad 1000 artykułów magazynowych i poradników produktowych, w których prezentujemy ponad 16 000 produktów. W naszych przewodnikach produktowych znajdziesz produkty polecane przez nas, jak również aktualne bestsellery i oferty.

Oto 3 formaty naszej pracy

Artykuły w czasopismach

Wnikliwe artykuły na blogu na różne tematy
Obszerne badania na dany temat przeprowadzone przez nasz zespół redakcyjny
Przejrzysta prezentacja treści dla naszych czytelników

Produkttests

Intensywne testowanie konkretnego produktu przez nasz specjalistyczny zespół redakcyjny
Ocena produktu pod względem jakości, wykonania i przyjazności dla użytkownika
Opracowanie wyników badań w badaniach produktów czystych

Produktratgeber

Badania dotyczące wymagań dla określonej grupy produktów
Wybór odpowiednich produktów Amazon według określonych kryteriów wyboru
Opracowanie wyników badań w przewodnikach produktowych

Ekscytujące artykuły z magazynu

Nasz zespół redakcyjny codziennie bada nowe tematy dla naszych czytelników i pisze pomocne artykuły dla miłośników telewizji. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie TV, audio i elektroniki z wieloletnim doświadczeniem.

Szeroki zakres testów produktów

Aby zapewnić wszechstronność naszego asortymentu, przeprowadzamy testy produktów dla wielu różnych urządzeń i porównujemy artykuły z różnych kategorii. W ten sposób mamy nadzieję, że będziemy w stanie udzielić Ci jak najlepszych porad zakupowych, które spełnią Twoje oczekiwania.

Kompleksowy przewodnik po produktach

Na podstawie określonych kryteriów wyboru nasz zespół redakcyjny bada odpowiednie produkty i starannie porównuje ze sobą różne artykuły. Na podstawie tej analizy wyniki są podsumowywane w przewodniku po produktach i przygotowywane dla Państwa.

Wgląd w nasze metody pracy

Kryteria wyboru produktów

Chcemy przedstawić Państwu produktyktóre Państwa przekonają i z których będą Państwo długofalowo zadowoleni. Dlatego zebraliśmy kryteria wyboru, według których wybieramy produkty. Niezależnie od tego, czy sami je testujemy, czy przedstawiamy jako porównania w przewodnikach po produktach, poszczególne artykuły spełniają te kryteria:

Dane dotyczące sprzedaży

Produkty o wysokich wskaźnikach sprzedaży świadczą o wysokim poziomie zadowolenia klientów. Jest to dla nas bardzo ważne.

Referencje klientów

Opinie klientów odzwierciedlają punkt widzenia klientów. Dlatego dają nam informacje o produkcie z punktu widzenia klienta.

Jakość

Każdy produkt różni się sposobem obróbki i użytym materiałem. Dlatego przy wyborze zwracamy uwagę na wysoką jakość.

Sprzęt

Sprawdzamy, jak praktyczne są funkcje poszczególnych produktów w codziennym użytkowaniu.

Czas dostawy

Jeśli szukasz jakiegoś produktu, chcesz go mieć jak najszybciej. Dlatego zwracamy uwagę również na czas dostawy produktów.

Dane produktu

Cechy produktu takie jak rozmiar, zakres dostawy, waga itp. pozwalają na wyciągnięcie wstępnych wniosków na temat produktu.

Różnorodność

Chcąc służyć różnym gustom i pomysłom naszych czytelników, zwracamy uwagę na dużą różnorodność produktów i ich wzornictwa.

Wyposażenie

Zakres dostawy różni się znacznie w zależności od produktu. Kable do ładowania, torby transportowe i tym podobne mogą być ważne dla komfortu wokół produktu.

ponad 1.000

Artykuły w magazynach i przewodniki po produktach

ponad 100

Czytelnicy na miesiąc

ponad 16.000

prezentowane produkty

ponad 40

Członkowie Kolegium Redakcyjnego

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej pracy redakcyjnej

Nasze ostatnie wypowiedzi

No post found!