1. Strona główna
  2. »
  3. Projektor
  4. »
  5. Beamer News
  6. »
  7. InFocus prezentuje nowe projektory o dużej pojemności

InFocus prezentuje nowe projektory o dużej pojemności

InFocus prezentuje nowe projektory o dużej pojemności

InFocus wprowadził właśnie dwa nowe wysokiej jakości projektory HD do dużych pomieszczeń. Modele noszą oznaczenie typu IN5533 oraz IN5535 i uzupełniają istniejącą już linię produktów IN5500. Producent obiecuje, że oba urządzenia zostały jeszcze bardziej udoskonalone pod względem koloru, wydajności i elastyczności i bez większego wysiłku można je zintegrować z pomieszczeniami o dowolnej wielkości. Profesjonalni instalatorzy AV otrzymują po pięć opcji obiektywów, od krótkiego do długiego zasięgu. Cała seria IN5500 jest w stanie połączyć zmotoryzowane poziome, a także pionowe przesunięcie obiektywu z automatycznymi czujnikami eliminującymi zniekształcenia optyczne. Zapewnia to wyjątkową elastyczność w zakresie instalacji, adaptacji do warunków środowiskowych, szerokiego zakresu zastosowań i modernizacji istniejących urządzeń.

Aby z powodzeniem prezentować wizualne prezentacje i wyświetlacze, projektory do dużych pomieszczeń powinny charakteryzować się zarówno wysoką wydajnością, jak i elastycznym dostosowaniem do warunków otoczenia. Dzięki natywnym rozdzielczościom 1280 x 800 (WXGA) i 1920 x 1200 (WUXGA) projektory InFocus IN5533 i IN5535 zapewniają warunki do szerokiego obszaru projekcji, mogą obsługiwać obrazy o wysokiej rozdzielczości z komputerowych systemów operacyjnych i wyświetlać wideo w pełnej wysokiej rozdzielczości 1080p. Ogólnie rzecz biorąc, sześciosegmentowe koło kolorów w projektorach z serii IN5500 zapewnia naturalny zakres drobnych gradacji kolorów i naturalnych barw. Oba nowe modele mają dwie lampy zapewniające jasność 6000 lumenów i są wyposażone w awaryjne podtrzymywanie napięcia. Ze względu na zastosowanie technologii DLP DarkChip i BrilliantColor, powstaje wrażenie bez przejścia i filmowości, nawet w jasnych pomieszczeniach.

Obfite opcje połączeń obejmują wejścia HD 15, HDMI 1.3, USB, VGA, BNC i komponentowe. Funkcja „Wireless-Ready” z Lite Show III zapewnia bezprzewodową transmisję wszystkich ważnych treści. Do profesjonalnych zastosowań korporacyjnych zaleca się wykorzystanie technologii InFocus SplitScreen, która wyświetla dane z dwóch różnych źródeł jednocześnie, np. podczas wideokonferencji. Seria posiada również wbudowaną obsługę sieci, jak również sterowanie za pomocą RS 232 (zarządzanie projektorem) oraz opcje integracji systemu sterowania.

Modele IN5533 i IN5535 oferują również atrakcyjność wizualną, dzięki szerokiej gamie opcji wykończenia, w tym matowej bieli lub czerni, błyszczącej czerni, drewna lub wstępnie zagruntowanego wykończenia. Zintegrowany system zarządzania kablami zapewnia łatwy dostęp do połączeń i eliminuje plątaninę kabli.

Projektory o dużej pojemności będą dostępne u dealerów w najbliższym czasie. Model IN5535 będzie dostępny od grudnia 2010, a IN5533 od stycznia 2011.

Powiązane artykuły