1. Strona główna
  2. »
  3. Projektor
  4. »
  5. Beamer News
  6. »
  7. Projektor 3D LG BX327 z odtwarzaczem HD DivX

Projektor 3D LG BX327 z odtwarzaczem HD DivX

Projektor 3D LG BX327 z odtwarzaczem HD DivX

Nowy projektor DLP Link 3D BX327 firmy LG jest idealny do profesjonalnych prezentacji, zarówno u klientów, jak i w domu. W przeciwieństwie do większości innych projektorów 3D, projektor 3D może wyświetlać wszystkie popularne formaty 3D, takie jak Top&Bottom, Side by Side, Frame Packing i Frame Sequence. Ponadto BX327 jest pierwszym na świecie projektorem DLP Link 3D, który może pracować bez karty graficznej kompatybilnej z 3D lub odtwarzacza 3D, przy wsparciu preinstalowanego optymalizatora 3D, ponieważ może produkować obrazy z przestrzenną głębią poprzez interfejsy RGB, HDMI 1.3 i 1.4 zwykłego odtwarzacza Blu-ray.

Cechy charakterystyczne modelu BX327 to między innymi układ DMD o średnicy 1,4 cm, który daje wrażenie obrazu pozbawionego zniekształceń i ostrego, z poprawionymi wartościami kolorów i kontrastu. Wartości: Jasność: maksymalnie 3.200 ANSI lumenów, kontrast: 2.300:1. W połączeniu z technologią Brilliant Colour urządzenie wyświetla wyraźne, intensywne kolorystycznie obrazy w formacie 4:3, nawet do trzech metrów szerokości i do 2,50 metrów przekątnej. Dla uzyskania odpowiedniego dźwięku BX327 posiada dwa zintegrowane 5-watowe głośniki. Heinz-Dieter Speidel, Technical Product Manager Monitors w LG Electronics Deutschland GmbH, opisuje projektor jako prawdziwie uniwersalne urządzenie, które idealnie nadaje się do klas, sal konferencyjnych czy spotkań z klientami. Speidel dodaje, że technologia 3D oferuje wiele nowych opcji, które zmieniają prezentacje w intensywne, rzeczywiste wydarzenie.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy projektor LG nie wymaga prawie żadnych urządzeń zewnętrznych do prezentacji. Na przykład podczas odtwarzania różnych formatów filmów, w tym MKV, MP3 lub plików graficznych, nie jest konieczny pośredni odtwarzacz DVD lub komputer, ponieważ zintegrowany odtwarzacz HD DivX załatwia to za pośrednictwem wejścia USB (typ A). Szczególnie interesująca w zastosowaniach profesjonalnych: przeglądarka plików BX327 zapewnia bezproblemowe odtwarzanie arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, prezentacji PowerPoint, dokumentów PDF, JPEG i Word za pośrednictwem pamięci USB.

BX327 może być dyskretnie zamontowany bezpośrednio na suficie i może być sterowany poprzez menu OSD, bezpośrednio na urządzeniu, poprzez sterowanie RS232C i RJ45, a także poprzez pilota. Projektor 3D posiada liczne możliwości podłączenia: Jeden port HDMI z HDCP dla cyfrowych treści HD, trzy analogowe opcje 15 pin D-Sub (2 x wejście, 1 x wyjście) oraz port USB do wyświetlania różnorodnych treści.

Nowy LG BX327 jest już teraz w sklepach. RRP wynosi 899 euro.

Powiązane artykuły