Nowy DigiCorder ISIO S1 od TechniSat

DigiCorder ISIO S1

Nowy DigiCorder ISIO S1 od TechniSat

Niemiecki producent TechniSat uzupełnia swoją serię ISIO o nowy DigiCorder ISIO S1, który odbiera programy SD i HD przez satelitę i może mieć dostęp do rozbudowanych usług internetowych. Oprócz odbioru cyfrowych programów telewizyjnych i radiowych, S1 umożliwia również dostęp do usług interaktywnych opartych na protokole IP (biblioteki multimedialne, wideo na żądanie). Między innymi jest bezpośredni dostęp do Maxdome, obecnie największego niemieckiego internetowego sklepu z filmami. Jeśli chcesz, możesz oglądać przegapione materiały z bibliotek medialnych ARD i ZDF, stworzyć własną stację radiową poprzez Aupeo! lub skorzystać z interaktywnej telewizji muzycznej (Putpat i QTom).

Ponadto możliwe jest bezpłatne przeglądanie internetu. Za pośrednictwem TechniSat ISIO Live! Portal, można uzyskać dostęp do usług takich jak internetowe stacje radiowe. DigiCorder ISIO S1 może również uruchamiać aplikacje.

Do odbioru programów kodowanych (Sky, HD+) dostępne są dwa gniazda CI/CI+ oraz zintegrowany system dekodowania Conax. Ten ostatni zapewnia odbiór takich programów jak MTV unlimited. Odbiornik satelitarny można łatwo zintegrować z siecią domową poprzez interfejs Ethernet (opcjonalnie również poprzez adapter WLAN) i w ten sposób połączyć go z urządzeniami multimedialnymi wszelkiego rodzaju (np. TV, PC, aparat cyfrowy, system audio). Korzystając z funkcji UPnP (Universal Plug & Play), DigiCorder ISIO S1 może być zintegrowany jako serwer lub klient, co otwiera możliwość wygodnej wymiany treści multimedialnych ze wszystkimi urządzeniami podłączonymi w sieci.

Na pokładzie nowego odbiornika z serii ISIO znajduje się również zintegrowany dysk twardy o pojemności 500 GB/1TB, co umożliwia wykorzystanie go jako cyfrowego magnetowidu z nagrywaniem cyfrowych programów telewizyjnych i radiowych. Dzięki funkcji Twin można jednocześnie nagrywać jeden program podczas oglądania innego.

TechniSat nadał DigiCorderowi nowoczesny design z wysokiej jakości metalową obudową i szlachetnym frontem, który jest nie tylko stylowy, ale i funkcjonalny: wbudowano wyświetlacz fluorescencyjny, który może wyświetlać do 6 wierszy i oprócz nazwy stacji oferuje dalsze informacje podczas aktualnego programu.

Nowy DigiCorder ISIO S1 został zaprojektowany i wykonany w całości w Niemczech i dlatego nosi znak jakości „Made in Germany”. Do sprzedaży trafi w najbliższych dniach w kolorze czarnym lub srebrnym, a jego rekomendowana cena detaliczna to 669,99 euro. TechniSat nagradza rejestrację 3-letnią gwarancją.

Powiązane artykuły