1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Telewizja według technologii
  6. »
  7. Telewizja cyfrowa
  8. »
  9. T-Home: Przeżyj Bundesligę na żywo dzięki LIGA total!

T-Home: Przeżyj Bundesligę na żywo dzięki LIGA total!

T-Home: Przeżyj Bundesligę na żywo dzięki LIGA total!

T-Home uruchamia „LIGA total!”, własny kanał subskrypcyjny Bundesligi. W sam raz na nowy sezon Bundesligi 2009/10, T-Home zaoferuje swoim klientom Entertain nowy pakiet piłkarski. Przy wydatnym wsparciu Johannesa B. Kernera, Bundesliga otrzyma zupełnie nowy wygląd, obiecuje firma z Bonn. A wszystko to za jedyne 14,95 euro miesięcznie. W zamian za to przeżyjesz wszystkie 612 meczów 1 i 2 Bundesligi na żywo we własnej telewizji, bez irytujących przerw na reklamy. Wszystkie mecze 1. Bundesligi w HD są już dostępne za 19,95 euro. Pierwsze 3 miesiące są darmowe dla wszystkich klientów!

„Od sierpnia kibice mogą doświadczyć Bundesligi w zupełnie nowy sposób! Zmieniamy widza telewizyjnego w dyrektora programowego: to kibice decydują, co kiedy będzie nadawane – czy to na żywo, czy podczas konferencji, czy po meczu. Nie przegapią już meczu, bramki czy decydującej sceny, a wszystko to w wysokiej rozdzielczości” – mówi Christian P. Illek, Divisional Director Marketing, T-Home.

Dla LIGA totalna! abonament, wystarczy umowa T-Home Entertain, która w zależności od pakietu zaczyna się od 44,95 euro miesięcznie. Koszty obejmują połączenie telefoniczne Telekom wraz ze zryczałtowaną siecią stacjonarną w całych Niemczech, zryczałtowaną siecią T-Home DSL za 16 000 oraz „telewizję przyszłości” przez Internet. Możesz sprawdzić, czy T-Home Entertain jest również dostępny w Twojej okolicy na >> tym linku <<.

Powiązane artykuły