1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. IFA 2009: Grundig Vision 9 z panelem 200 Hertzów

IFA 2009: Grundig Vision 9 z panelem 200 Hertzów

IFA 2009: Grundig Vision 9 z panelem 200 Hertzów

Grundig planuje zaprezentować najnowszą generację modelu Vision 9 na zbliżających się targach IFA 2009. Ostatnia nowość: najwyższy model serii Vision ma teraz oprócz zintegrowanego projektora dźwięku także panel 200-hercowy, jak to już jest w obecnej serii. Grundig dodał w ten sposób do bogatego dźwięku najlepszą obecnie dostępną technologię obrazu. Vision 9 będzie dostępny w rozmiarach 37, 42 i 47 cali i oferuje wszystkie funkcje, których potrzebuje wysokiej klasy telewizor LCD. Zalecana przez producenta cena detaliczna wynosi 1 599 euro za model 37-calowy, 1 799 euro za model 42-calowy i 2 199 euro za model 47-calowy.

Oprócz technologii 200 Hertz, rozdzielczość Full HD z 1.920 x 1.080 pikseli zapewnia zapierające dech w piersiach zdjęcia. Dzięki dodatkowej technologii Motion Picture Improvement powstaje żywy, ostry obraz telewizyjny, na który nie wpływają nawet gwałtowne ruchy kamery podczas szybkich transmisji sportowych. Ciekawostka dla kinomanów: tryb „Movie Mode” zapewnia 24 klatki na sekundę. Gwarantuje to wierną reprodukcję z płytami Blu-ray lub dekoderami HD DVB bez irytującej „migawki filmowej”.

Kolejną nowością w nowym Vision 9 jest zintegrowany projektor dźwięku. 16 potężnych głośników stożkowych jest częścią systemu dźwiękowego zintegrowanego pod ekranem. Subwoofer znajduje się w tylnej części obudowy i promieniuje do tyłu dwoma głośnikami. Całkowita moc muzyczna wynosi 120 W. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego subwoofera. Dzięki temu uzyskuje się pełne brzmienie, które zachwyci nie tylko fanów filmów kinowych i teledysków. Specjalna technologia zapewnia dźwięk 3D. Minimalne opóźnienie czasowe w sterowaniu głośnikami powoduje, że dźwięk jest wiązany i odbijany przez pomieszczenie. Efektem jest bogate brzmienie znane tylko z wysokiej jakości systemów. Projektor dźwięku jest zintegrowany z modelami Vision 9 we wszystkich rozmiarach ekranu.

Dalsze cechy: Tuner DVB-T i gniazdo CI, dzięki czemu oprócz darmowej telewizji można odbierać kanały kodowane, takie jak Sky. Jeśli chcesz sam zabawić się w reżysera programu, nowy Vision 9 postawi Cię przy pulpicie sterującym: wejście PC i PC audio, cztery złącza HDMI, złącze YUV, interfejs USB, złącza S-Video, Camera AV i Euro AV pozwalają na podłączenie i korzystanie z wszelkiego rodzaju dodatkowych urządzeń.

Powiązane artykuły