1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Seria Panasonic EW30 w sklepach od marca

Seria Panasonic EW30 w sklepach od marca

Panasonic EW30

Seria Panasonic EW30 w sklepach od marca

Nowe telewizory LCD z serii Panasonic EW30 mają wiele nowoczesnych funkcji i są oferowane w trzech rozmiarach. Modele te wyposażone są między innymi w multituner HD, mają dostęp do internetu oraz podświetlenie Edge LED. Ostateczną ocenę utrudnia fakt, że strategowie sprzedaży Panasonic nie wypowiedzieli się jeszcze na temat cen. Jak na razie wiadomo jedynie o dostępności w Niemczech. I tak modele EW30 ze strojem z czarnego lakieru fortepianowego mają trafić do sprzedaży w marcu, te o srebrnym wyglądzie w kwietniu.

Panasonic obiecuje wysoką jakość obrazu, co jest zasługą krawędziowego podświetlenia LED i nowoczesnego panelu IPS alpha. W związku z tym modele te mają niewielką głębokość obudowy wynoszącą zaledwie 7,5 centymetra. Wszystkie wyposażone są w rozdzielczość Full HD, technologię 100 Hertz , multituner HD dla satelity i kablówki oraz interfejs CI+. Port USB służy jako złącze dla opcjonalnego adaptera WLAN, a także dla nośników danych, dzięki którym telewizor mutuje w rejestrator wideo. Panasonic włączył do nowych telewizorów LCD także funkcje internetowe Viera-Connect, które obejmują rynek aplikacji.

Odpowiednie oznaczenia typów przypisane do rozmiarów paneli od 32 do 42 cali to: TX-L32EW30, TX-L37EW30 i TX-L42EW30. Modele „Shiny Silver” o skrótach TX-L32EW30S i TX-L37EW30S.

Powiązane artykuły