1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Samsung SyncMaster T27A950 z technologią 3D

Samsung SyncMaster T27A950 z technologią 3D

Samsung SyncMaster T27A950 mit 3D-Technologie

Samsung SyncMaster T27A950 z technologią 3D

Dzięki nowemu modelowi SyncMaster T27A950 firma Samsung oferuje teraz wielofunkcyjny monitor, który umożliwia oglądanie zdjęć, programów telewizyjnych i filmów w trzech wymiarach. Urządzenie ma 27-calowy wyświetlacz z panelem Ultra Clear Panel i rozdzielczością Full HD, posiada tuner telewizyjny i wykorzystuje technologię 3D, która jest stosowana także w telewizorach Samsunga. Dzięki konwersji 2D do 3D jest w stanie nadać każdemu materiałowi pożądaną głębię przestrzenną. Ponadto z pewnością można ją określić jako przyciągającą wzrok, ponieważ dzięki asymetrycznym liniom prezentuje specjalny i charakterystyczny design, który ma za zadanie harmonijnie wkomponować się w przestrzeń mieszkalną lub roboczą. T27A950 wymaga do doświadczenia 3D aktywnych okularów migawkowych, które są częścią podstawowego wyposażenia.

Wszechstronne możliwości Samsunga T27A950 widoczne są nie tylko podczas pracy biurowej i odtwarzania treści multimedialnych, ale także w praktycznej funkcji Smart Hub, która centralizuje wszystkie aplikacje na przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Nie ma potrzeby uciążliwego zmieniania menu, zamiast tego można uzyskać dostęp do galerii aplikacji. T27A950 staje się więc multitalentem, który ułatwia dostęp do treści online i offline z salonu.

Nowy wszechstronny monitor Samsunga wyświetla pełne spektrum barw przestrzeni kolorystycznej sRGB, dzięki czemu nadaje się szczególnie do precyzyjnej pod względem kolorystycznym edycji grafiki i zdjęć. Funkcja Connect Share oferuje interfejs USB ze zintegrowanym odtwarzaczem multimedialnym, który może odtwarzać wszystkie znane formaty zdjęć, filmów i muzyki za jednym dotknięciem przycisku. Ponadto zewnętrzne dyski twarde można podłączyć bez osobnego źródła zasilania i bez dodatkowego okablowania.

SyncMaster T27A950 firmy Samsung będzie dostępny w sklepach od końca marca 2011 roku. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 799 euro.

Powiązane artykuły