1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Aktualizacja dla Denon AVC-A1HDA i AVP-A1HDA

Aktualizacja dla Denon AVC-A1HDA i AVP-A1HDA

Denon AVP-A1HDA

Aktualizacja dla Denon AVC-A1HDA i AVP-A1HDA

Denon zapowiedział kompleksową aktualizację firmware’u i sprzętu dla przedwzmacniacza AV AVP-A1HDA i wzmacniacza AV AVC-A1HDA. Od jesieni 2011 roku oba te urządzenia mogą zostać wzbogacone o funkcję 3D pass-through oraz nowoczesne funkcje dźwięku przestrzennego. Poza obsługą 3D pass-through dla filmów trójwymiarowych, jest też wzmocnienie dźwięku przestrzennego Dolby Prologic IIz, które pozwala na sterowanie dwoma dodatkowymi głośnikami przednimi. Można je następnie umieścić nad obrazem z telewizora lub projektora, co ma jeszcze bardziej wzmocnić dźwięk przestrzenny. Kolejną poprawę zapewnia Audyssey DSX, w tym przypadku sterując dodatkową parą głośników umieszczonych z boku.

Według Denona, upgrade powinien zaowocować intensywniejszym i szerszym dźwiękiem przy odtwarzaniu filmów i muzyki. Nowy system kalibracji pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32, który zastępuje swojego poprzednika MultEQ XT i jest podobno 32 razy dokładniejszy, przejmuje automatyczną kalibrację głośników w pomieszczeniu.

Nie są jeszcze dostępne ceny aktualizacji. Jeśli jesteś zainteresowany, masz możliwość zapłacenia za instalację, która może być przeprowadzona przez autoryzowane centrum Denona. Denon podaje, że jest to już czwarta aktualizacja dla drogich produktów A1, której celem jest możliwość utrzymania jak największej aktualności nawet po zakupie.

Powiązane artykuły