1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. LG i Disney składają się na świąteczny pakiet 3D

LG i Disney składają się na świąteczny pakiet 3D

lg-und-disney

LG i Disney składają się na świąteczny pakiet 3D

LG przygotowało również specjalny pakiet świąteczny dla swoich klientów. Przy zakupie twardej nagrywarki 3D Blu-ray HR570S, HR550S lub BDS590 albo odtwarzacza 3D Blu-ray BX580 można otrzymać gratis specjalną gratkę: „Disney’s A Christmas Story” w 3D, a także klasyczne „Toy Story 2” w wersji Blu-ray. W skrócie: bundle, który powinien wprowadzić fanów filmów 3D i animowanych w przedświąteczny nastrój.

Osoby decydujące się na zakup nagrywarki Blu-ray mogą wybierać pomiędzy modelami HR570S, HR550S lub BDS590. HR570S to multitalent, który obiecuje harmonijne wrażenia dźwiękowe i telewizyjne w 2D i 3D. Posiada zintegrowany tuner DVB-S2 z gniazdem CI oraz dysk twardy o pojemności 500 GB. Pozwala to na nagrywanie programów telewizyjnych i jednoczesne odtwarzanie Blu-ray. Jest również łatwy w obsłudze, ponieważ można go zaprogramować tak, aby nie pominąć żadnego ulubionego programu. Nagrywarka z twardym dyskiem LG posiada certyfikat DLNA oraz oferuje interfejsy WLAN i Ethernet, dzięki czemu idealnie nadaje się do podłączenia do domowej sieci / Internetu. Poprzez NetCast możliwy jest również dostęp do Maxdome, największego w Niemczech internetowego sklepu z filmami. Model HR550S jest identyczny z wyjątkiem nieco mniejszego dysku twardego (250 GB).

Nie potrzebujesz funkcji nagrywania? BX580 spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnemu odtwarzaczowi Blu-ray: Full HD dla 3D i 2D, WLAN i NetCast. Ten ostatni zapewnia dostęp do bezkresnego świata Internetu z takimi usługami jak YouTube, Picasa czy serwis pogodowy online AccuWeather. Dzięki USB Plus zdjęcia, muzyka, filmy i podobne treści multimedialne mogą być łatwo rozpoznawane i odtwarzane. Interfejs HDMI 1.4 gwarantuje bezbłędną transmisję treści cyfrowych. System plików Common Internet File System (CIFS) i wszystkie elementy zgodne z DLNA są obsługiwane przez urządzenie BX580.

Tu znów w podsumowaniu: 3D Christmas Special firmy LG składa się z nagrywarki twardej 3D Blu-ray HR570S, HR550S lub BDS590 albo odtwarzacza 3D Blu-ray BX580 oraz filmów „Disney’s A Christmas Story” w 3D, a także „Toy Story 2”, każdy jako Blu-ray. Początek sprzedaży to 18 listopada 2010 r., Święta mogą nadejść!

Powiązane artykuły