1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Samsung prezentuje nowe odtwarzacze 3D Blu-ray

Samsung prezentuje nowe odtwarzacze 3D Blu-ray

Samsung prezentuje nowe odtwarzacze 3D Blu-ray

Po prezentacji swoich nowych telewizorów Smart TV, Samsung wypuścił również łącznie siedem nowych odtwarzaczy Blu-ray dla szerokiej gamy wymagań. Oferują one szereg nowinek technicznych i są w stanie przenieść funkcje Smart TV firmy Samsung na dowolny telewizor. Oznacza to, że nowe odtwarzacze Blu-ray nie tylko odtwarzają filmy Blu-ray w sposób pierwszorzędny, ale większość z nich może również uzyskać dostęp do materiałów multimedialnych z Internetu i sieci domowej.

Ponadto zdobywają punkty za nowoczesny design i przyjazną dla użytkownika łatwość obsługi. Szczególne atrakcje: innowacyjne możliwości pracy w sieci oraz funkcja konwersji, która za jednym dotknięciem przycisku „przekształca” materiał 2D w 3D. Konsumenci są więc optymalnie przygotowani na aktualne trendy 2011 roku, wyjaśnił Marcos Pérez Herrera, Senior Product Marketing Manager CTV & DAV w firmie Samsung.

Trzy odtwarzacze Blu-ray z nowej oferty firmy Samsung otrzymały już nagrodę CES 2011 Best of Innovations, Design and Engineering Award na targach Consumer Electronics Show. Należą do nich BD-D7500, który jest obecnie uznawany za najcieńszy na świecie odtwarzacz 3D Blu-ray, BD-D7000, który imponował zwartą konstrukcją i minimalistycznym designem oraz podstawowy BD-D6500, który ma już na pokładzie zintegrowaną sieć WLAN i obsługę 3D.

Samsung BD-D6500 Samsung BD-D7000

Samsung BD-D7500 oferuje ponadczasowe wzornictwo i spełnia życzenia klientów, ponieważ przy niewiarygodnej wysokości 2,3 centymetra jest to obecnie najbardziej płaski odtwarzacz 3D Blu-ray, który bez problemu nadaje się również do montażu na ścianie. Koncepcja wzornictwa 3S firmy Samsung (symetria, smukłość i szczelinowość) została zaimplementowana we wszystkich nowych modelach. Elementy obsługi i sterowania są rozmieszczone centralnie i gwarantują komfortową obsługę. Odtwarzacze są naprawdę „ciche” pod względem hałasu pracy, a to za sprawą nowoczesnych dysków szczelinowych Samsunga, które również pracują znacznie wydajniej niż poprzednie modele.

Nowe odtwarzacze Blu-ray przekonują bezkompromisową jakością obrazu i mają wyjątkową możliwość: po raz pierwszy mogą konwertować treści 2D na 3D za pomocą jednego przycisku. Możliwości konwersji obejmują również standardowe materiały, takie jak płyty DVD lub treści przesyłane strumieniowo, które można odtwarzać w prawdziwej jakości Full HD. Odpowiada za to zintegrowany procesor wideo SoC.

Powiązane artykuły