1. Strona główna
  2. »
  3. Wszystkie artykuły
  4. »
  5. Pioneer rozdaje iPod Touch z amplitunerem

Pioneer rozdaje iPod Touch z amplitunerem

Pioneer rozdaje iPod Touch z amplitunerem

Pioneer rozpoczyna kampanię prezentową, aby uczynić swoje amplitunery AV jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla klientów premium. Każdy, kto teraz polubi amplituner wielokanałowy SC-LX83 lub pakiet rozrywkowy składający się z SC-LX73 i odtwarzacza Blu-ray z serii LX, otrzyma za darmo iPoda Touch 4G z 8 GB pamięci. Pakiet Premium Pioneera jest dostępny do 31 stycznia 2011 roku u wszystkich sprzedawców detalicznych.

Amplitunery AV oferują dodatkowe funkcje w połączeniu z iPod Touch, takie jak sterowanie za pomocą aplikacji Pioneer „iControlAV”, która jest dostępna bezpłatnie w iTunes App Store. W ten sposób iPod mutuje w wielofunkcyjny pilot do amplitunerów AV i odtwarzaczy Blu-ray. Do nawigacji w obrębie menu można wykorzystać ekran dotykowy, przy czym „iControlAV” obsługuje zarówno proste polecenia sterujące, jak i bardziej złożone działania, takie jak zarządzanie wieloma pomieszczeniami czy kalibracja głośników.

Dołączony do pakietu promocyjnego iPod Touch 4G z pamięcią 8 GB to odtwarzacz najnowszej generacji. Może odtwarzać wszystkie nowoczesne formaty audio i dane AAC z prędkością do 320 Kbit na sekundę w jakości HD. Obsługuje również odtwarzanie wideo 720p oraz zupełnie nowe kodeki, takie jak h.264 i MPEG-4. Amplitunery AV SC-LX83 i SC-LX73 dostarczane są z cyfrowym kablem do iPoda. Oba amplitunery AV obsługują strumień audio za pośrednictwem adaptera Bluetooth AS-BT100 (również w zestawie), dzięki czemu mogą również przesyłać muzykę bezprzewodowo.

Już teraz dostępne są modele Pioneer SC-LX83 (2.499 euro), SC-LX73 (1.699 euro) oraz odtwarzacz Blu-ray BDP-LX53 (399 euro). W pierwszym tygodniu grudnia do oferty dołączy obsługujący 3D odtwarzacz Blu-ray BDP-LX54.

Powiązane artykuły