1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Meble telewizyjne Spectral do telewizora LED Samsung C9090

Meble telewizyjne Spectral do telewizora LED Samsung C9090

Meble telewizyjne Spectral do telewizora LED Samsung C9090

Spectral, specjalista w dziedzinie mebli z siedzibą w Szwabii, stworzył najwyższej klasy rozwiązanie pokojowe specjalnie dla telewizora premium C9090 firmy Samsung, które ma zaspokoić najbardziej wymagające gusta pod względem fasonu, wyboru materiałów i wzornictwa. Wysokiej jakości meble telewizyjne doskonale harmonizują z ultra smukłym designem telewizora LED C9090 w kolorze srebrnego szczotkowanego aluminium, są indywidualnie przycinane na wymiar i w razie potrzeby można je również powiększyć poprzez dodanie kolejnych elementów. Oznacza to, że na przykład system kina domowego HT-C9959W firmy Samsung może być również zintegrowany z tą luksusową atmosferą mieszkalną.

Samsung C9090 ma ultra-smukłą sylwetkę o grubości zaledwie 7,98 milimetra, srebrny kolor szczotkowanego aluminium i wyposażony jest w przezroczystą podstawkę – krótko mówiąc, jest to produkt o wysokiej jakości wzornictwa. Szkoda, gdy taki model premium traci swój blask, gdy dość niefrasobliwie znika w układzie mebli. Tu właśnie wkraczają eksperci Spectral, oferując stylowe, ekskluzywne i inteligentne rozwiązania dla pomieszczeń. Tak jest również w przypadku C9090 i systemu kina domowego HT-C9959W, dla których zaprojektowano meble telewizyjne oddające sprawiedliwość klasie luksusu i nie pozostawiające nic do życzenia.

Widać to szczególnie w dbałości o szczegóły, która wyraża się np. w wpuszczeniu podstawy telewizora i jednostki sterującej w szklaną powierzchnię. Stopy ze stali nierdzewnej zostały wypolerowane, prowadnice kabli ukryte, a także zastosowano wysokiej jakości amortyzatory i okucia. Wewnątrz zintegrowano zarówno subwoofer, jak i głośnik centralny. Dzięki zmiennemu podziałowi wnętrza, rozwiązanie pokojowe Spectral S9090 ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić cały sprzęt audio i wideo.

Miłośnicy elegancji i stylu nie muszą jednak być lub stać się posiadaczami telewizora LED C9090; elegancki kredens może być również idealnym i ekskluzywnym dodatkiem wzbogacającym domową atmosferę dla innych modeli Samsunga. System modułowy, dostępny w modnych kolorach czarnym i białym, zapewnia uwzględnienie indywidualnych wymagań dotyczących wielkości.

Powiązane artykuły