1. Strona główna
  2. »
  3. Projektor
  4. »
  5. Beamer News
  6. »
  7. InFocus IN5110: nowy panoramiczny projektor LCD

InFocus IN5110: nowy panoramiczny projektor LCD

InFocus IN5110: nowy panoramiczny projektor LCD

Nowy projektor LCD WUXGA IN5110 firmy InFocus ma wiele do zaoferowania: Dzięki rozdzielczości 1.920 x 1.200 pikseli obrazy o wysokiej rozdzielczości, a także filmy o całkowicie wysokiej rozdzielczości 1080p można oglądać w ich formatach wyjściowych, bez skalowania i kompresji. Projektor WUXGA jest dostępny od ręki u wyspecjalizowanych dealerów i przy średniej cenie detalicznej wynoszącej około 3 850 euro jest również tańszy od większości konkurencyjnych produktów. Dzięki jego wyposażeniu można bez problemu wymienić już istniejące instalacje. Dzięki temu nowy panoramiczny projektor LCD IN5110 jest opłacalną i łatwą w konfiguracji alternatywą, która może dać przewagę firmom o dużych możliwościach adaptacyjnych.

Projektor posiada dużą powierzchnię ekranu, która nadaje się również do wyświetlania bardziej skomplikowanych danych. Może wyświetlać obrazy z dwóch różnych źródeł jednocześnie, upraszczając interakcję wielu użytkowników i źródeł informacji, takich jak konferencje internetowe lub wideo, wizualizacja projektu lub modelowanie 3D. Ostre obrazy, nawet przy jednoczesnym oświetleniu pomieszczenia, są wytwarzane przez IN5110 o wartości światła 4 200 lumenów. Najnowsza generacja technologii LCD i HDMI ma gwarantować głęboką czerń i płynne przewijanie filmów HD i treści multimedialnych.

Pod względem instalacji IN5110 naprawdę punktuje, ponieważ można go zamontować za pomocą tego samego uniwersalnego uchwytu sufitowego, co inne projektory InFocus. To znacznie upraszcza modernizację sali konferencyjnej. Może on również zastąpić lub zmodernizować 95 procent wszystkich wcześniej zainstalowanych projektorów. Miejsca już używane mogą być nadal obsługiwane dzięki poziomemu/pionowemu przesunięciu obiektywu, zwiększeniu zoomu o 70 procent i skali projekcji 1,5-3:1 (odległość i szerokość). Obraz jest precyzyjnie wyrównany i wyświetlany zgodnie z wielkością i położeniem. Kolejne zalety w zakresie elastycznej instalacji to przypisywane wejścia audio, sterowanie sieciowe RJ45 i RS232 oraz AMX Device Discovery. Ponieważ projektor może być skonfigurowany z tylko jedną lampą, konserwacja jest również prosta. W każdym razie rzadko trzeba to robić, ponieważ żywotność lampy wynosi 3000 godzin, a zastosowana nieorganiczna technologia LCD jest mniej podatna na konserwację.

Benjamin Joy, dyrektor linii produktów w firmie InFocus, podkreślił, że szczególnie firmy adaptacyjne są uzależnione od wykorzystania każdej możliwej przewagi konkurencyjnej. IN5110 bierze to pod uwagę, oferując wysokiej rozdzielczości obraz i jakość wideo oraz szeroki zakres opcji do pracy z informacjami wizualnymi. Ważna jest również możliwość łatwej i nie wymagającej dużego nakładu czasu modernizacji projektorów do formatu szerokoekranowego i 1080p. Wynikające z tego możliwości współpracy wizualnej są w końcu podstawą konkurencyjności.

Powiązane artykuły