1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Armani/Samsung: telewizory LCD klasą samą w sobie

Armani/Samsung: telewizory LCD klasą samą w sobie

Armani/Samsung: telewizory LCD klasą samą w sobie

Włoski projektant mody Giorgio Armani to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych projektantów mody na świecie. Ale co otrzymujemy, gdy jeden z największych projektantów spotyka się z jednym z największych producentów płaskich telewizorów, jakim jest Samsung? Telewizor LCD Full HD najwyższej klasy! I taki właśnie jest nowy telewizor Armani/Samsung, zaprojektowany przez Giorgio Armaniego i stworzony przez Samsunga. Nowy luksusowy telewizor stanowi symbiozę najnowocześniejszej technologii i ponadczasowo eleganckiego stylu, łącząc to, co najlepsze z obu światów. Projekt został zainspirowany najnowszą kolekcją mebli G. Armani – Armani Casa 2008/09.

Luksusowy telewizor Armani/Samsung dostępny jest jako model 46-calowy lub 52-calowy. Wizualnie telewizor robi wrażenie na całej linii, szczególnie dzięki przedniemu ekranowi w czarnym kolorze, który jest zamocowany od wewnątrz i dzięki temu nie potrzebuje ramki. Eleganckie linie i siedem etapów malowania i polerowania nadają telewizorowi pożądaną jakość. Dopełnieniem eleganckiego designu jest czarna drewniana podstawka o wysokim połysku z kolekcji Armani Casa.

Również we wnętrzu nie oszczędzano na niczym i zainstalowano najwyższej klasy technologie firmy Samsung. Wysokiej klasy telewizor wyświetla genialne obrazy w rozdzielczości Full HD 1 920 x 1 080 pikseli oraz zapewnia szczegółowość i wyrazistość dzięki technologii „Digital Natural Image engine Pro”. Z kolei „Wide Colour Enhancer” zapewnia naturalne kolory i większą intensywność obrazu. Aby dźwięk nie został zaniedbany, wybrano zintegrowany system głośników, składający się z oddzielnych wooferów, które raczą słuchacza dźwiękiem o kinowej jakości.

Dopełnieniem telewizora Armani/Samsung są wstępnie zaprogramowane ustawienia dla filmów, sportu i gier, ale także liczne złącza, takie jak HDMI czy interfejs USB, za pomocą którego można podłączyć bezpośrednio do telewizora aparaty cyfrowe, pamięci USB czy odtwarzacze MP3. Nie mniej stylowy jest pilot zdalnego sterowania, reagujący na dotyk i wyposażony w wewnętrzne oświetlenie.

Nowe luksusowe telewizory są już dostępne u wybranych sprzedawców w cenie 5 299 euro (Samsung LE46A900G1) i 6 499 euro (Samsung LE52A900G1).

Powiązane artykuły