Bang

bang und olufsen beo vision 10

Bang

Wyrafinowany design w połączeniu z wysokiej jakości technologią w wyższym segmencie cenowym to sposób, w jaki Bang & Olufsen wyrobił sobie markę. Wierny tej zasadzie jest teraz nowy model BeoVision 10, który dzięki specjalnym opcjom nadaje się do powieszenia na ścianie, umożliwia ręczną regulację kąta widzenia do 45 stopni i dzięki temu ma harmonijnie wkomponować się w wystrój wnętrza. Konstruktorzy Bang & Olufsen położyli szczególny nacisk na szczegółowe wykończenie, dzięki czemu jakość dźwięku nowego ultra-smukłego urządzenia jest nadal znakomita, pomimo zwykłych ograniczeń wynikających z umieszczenia na ścianie.

40-calowy zestaw wyposażony jest w panel LCD 200/240Hz o rozdzielczości Full HD i podświetleniu LED. W połączeniu ze zmodyfikowanymi technologiami optymalizacji i kompensacji obrazu, możliwa jest imponująca reprodukcja obrazu, nawet w scenach pełnych akcji. Dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku przewidziano aktywny, dwudrożny system głośników stereo z centralnym basem, dźwięk przestrzenny i moduły DVB-HD, a także rozbudowany panel połączeń, który umożliwia rozbudowę do pełnej konfiguracji dźwięku przestrzennego z maksymalnie pięcioma dodatkowymi głośnikami.

Ultrasmukła konstrukcja została osiągnięta dzięki zastosowaniu podświetlenia LED, z dużą ilością białych diod umieszczonych wokół krawędzi panelu i równomiernie rozłożonych. Przyczynił się do tego również specjalny układ kierowców, jak i głośników. Inne cechy BeoVision 10 to przedni szklany panel z powłoką antyrefleksyjną oraz profil z wysoko polerowanego aluminium, który wraz z całkowicie czarnym ekranem stanowi dodatek w trybie czuwania. Prostokątna przednia tekstylna osłona głośników, dostępna w kolorach czarnym, białym, srebrnym, antracytowym, niebieskim i pomarańczowym, jest przymocowana za pomocą magnesów, dzięki czemu można ją bez wysiłku wymienić.

BeoVision 10 będzie dostępny w sklepach Bang & Olufsen w Niemczech od połowy/końca listopada w cenie 4.790 euro.

Powiązane artykuły