1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Panasonic seria PZ85: nowe telewizory plazmowe VIERA

Panasonic seria PZ85: nowe telewizory plazmowe VIERA

Panasonic seria PZ85: nowe telewizory plazmowe VIERA

Dzięki nowym modelom serii PZ85 Panasonic po raz kolejny potrafi przekonać i potwierdza swoją pozycję lidera rynku w sektorze plazmowym. Już poprzednicy niezwykle popularnej rodziny „VIERA” byli absolutnym sukcesem. A w przypadku nowej serii PZ85 firmie Panasonic również udało się połączyć bardzo stylowe telewizory plazmowe z unikalną technologią. Ale nie tylko genialny design sprawia, że telewizory plazmowe to prawdziwe perełki; imponująca jest również jakość obrazu.

Panasonicowi udało się między innymi zwiększyć dynamiczny współczynnik kontrastu do ponad 1 000 000:1, otwierając tym samym nowe wymiary dla ekranów plazmowych. W połączeniu z rozdzielczością Full-HD 1 920 x 1 080 pikseli i nową technologią przetwarzania sygnału V-Real Pro 3, którą opracowała sama firma Panasonic, nowe modele gwarantują niemal doskonały obraz o genialnej jakości kolorów.

Ale nie tylko oczy korzystają z nowej technologii, bo obraz dźwiękowy również został poprawiony. Dzięki technologii Real Cinema 24p modele z serii PZ85 oferują optymalne częstotliwości dźwięku, a w połączeniu z systemem V-Audio Surround zapewniają optymalne brzmienie. Oprócz zwykłych przyłączy, wejścia na karty SD i tunera DVB-T, Panasonic zadbał o ekologiczny dodatek. Zintegrowana technologia o nazwie „Eco-Mode” zapewnia dostosowanie jasności obrazu do otoczenia i mniejsze zużycie energii. Dwa modele plazm VIERA są już dostępne w sklepach w cenie 1.799 euro (TH-42PZ85E) i 2.199 euro (TH-46PZ85E).

Powiązane artykuły