1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. LG PG6000: nowe telewizory plazmowe HDTV klasy premium

LG PG6000: nowe telewizory plazmowe HDTV klasy premium

LG PG6000: nowe telewizory plazmowe HDTV klasy premium

LG Electronics, jeden z wiodących producentów elektroniki użytkowej, wprowadza na rynek kilka prawdziwych perełek w postaci nowej serii plazm PG6000. Telewizory plazmowe HDTV Premium łączą w sobie najnowocześniejsze technologie i bardzo stylowy design. Telewizory robią wrażenie przede wszystkim z powodu braku widocznej ramki. Dzięki zastosowanej technologii jednowarstwowej, wyświetlacz plazmowy rozciąga się na cały ekran. Ale wyposażenie i cechy techniczne LG PG6000 w żaden sposób nie ustępują estetycznemu wyglądowi!

Nabywca może liczyć na imponujący współczynnik kontrastu 30 000:1 i częstotliwość odświeżania ponad 100 herców, dzięki technologii fluid motion. Połączenie tych komponentów skutkuje tak dobrą jakością obrazu, że telewizory premium otrzymały nawet certyfikat THX Display Certificate dla plazmowych telewizorów HD. LG podjęło też środki ostrożności na wyjątkowo długie wieczory telewizyjne. Dzięki technologii poprawy obrazu Dual XD Engine producent dba o to, aby oczy nie męczyły się podczas długich sesji oglądania telewizji. Oprócz wysokiej jakości obrazu, nie zaniedbano również uszu. Zupełnie nowy system nagłośnienia ukryty jest za telewizorem plazmowym i zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Oczywiście nie zabrakło takich złączy jak 3x HDMI, USB i dwa gniazda Scart.

LG PG6000 jest dostępny w dwóch wersjach w sklepach od tego miesiąca. Pierwszy z nich to 50-calowy model za 2 199 euro, a drugi to 42-calowy model za 1 499 euro.

Powiązane artykuły