1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Ludowy telewizor plazmowy: Plazma Panasonic dla każdego

Ludowy telewizor plazmowy: Plazma Panasonic dla każdego

panasonic-plasma-tv

Ludowy telewizor plazmowy: Plazma Panasonic dla każdego

Czasy, kiedy za telewizor plazmowy trzeba było zapłacić kilka tysięcy euro, już dawno minęły. Wysokiej rozdzielczości i przede wszystkim nowoczesna telewizja nie musi być już bardzo droga. Panasonic, we współpracy z Bild.T-Online, prezentuje „People’s Plasma TV”, czyli telewizor plazmowy dla całej rodziny, który przede wszystkim powinien być przystępny cenowo. Ludowy telewizor plazmowy w formacie 42 cale (TH-42PV7F/S) o przekątnej ekranu 106 cm jest już dostępny w cenie 949 euro, a jego mniejszy brat w formacie 37 cali (TH-37PV7F/S) o przekątnej ekranu 94 cm jest już dostępny w cenie 849 euro.

Jednak oprócz niskiej ceny, telewizor plazmowy People wyróżnia się również dobrymi parametrami. Oba modele posiadają panel G10 HD o wysokiej rozdzielczości 1 024 x 768 pikseli, a dzięki imponującemu współczynnikowi kontrastu 8 000:1 zapewniają żywe i naturalnie wyglądające obrazy. Dzięki nawet 29 miliardom możliwych do wyświetlenia kolorów i 2 048 skalom szarości, technologia V-Real gwarantuje wysoki poziom blasku i szczegółowości nawet w przypadku wymagających filmów. Zachwyca również bardzo prosta i nieskomplikowana obsługa telewizora plazmowego. Panasonic stawia na sprawdzoną technologię VIERA Link z HDAVI Control 2, która umożliwia bezpośrednie sterowanie innymi telewizorami Panasonic i urządzeniami AV za pomocą pilota VIERA Premium i specjalnego menu ekranowego. Opcje połączeń obejmują dwa gniazda Scart i cyfrowe wejście HDMI.

Telewizor plazmowy Volks jest dostępny w Quelle, Otto, Baur, Neckermann, Kaufhof i wielu innych sklepach specjalistycznych. Szczegółowa lista sprzedawców detalicznych znajduje się na stronie internetowej firmy Panasonic.

Powiązane artykuły