1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Seria Panasonic V10 rozszerzona o modele 58 i 65-calowe

Seria Panasonic V10 rozszerzona o modele 58 i 65-calowe

Seria Panasonic V10 rozszerzona o modele 58 i 65-calowe

Czy kino będzie teraz całkowicie zbędne? Bo dzięki zaprezentowanym niedawno 58- i 65-calowym zestawom ze sprawdzonej serii Panasonic V10, królewskie wrażenia z kina domowego trafiają właśnie do gospodarstw domowych. Dzięki technologii NeoPDP i bardziej wydajnym procesorom, te wysokiej klasy urządzenia obiecują jeszcze lepsze przetwarzanie sygnału. Zarówno te giganty rozrywki, jak i dostępne już mniejsze formaty mają płaską i kompaktową konstrukcję, są estetycznie wyrafinowane i technicznie na najwyższym poziomie. Nowe modele plazm Panasonic TX-P58V10E i TX-P65V10E mają być dostępne w sprzedaży w specjalistycznych sklepach jeszcze w tym miesiącu.

Zgodnie z ekologiczną filozofią firmy, nowe plazmowe kina domowe charakteryzują się oszczędnością energii, trybem ekologicznym i żywotnością do 100 000 godzin. Ponadto seria V10 z przetwarzaniem 600 Hz gwarantuje najostrzejsze możliwe zdjęcia i absolutnie bezbłędne wyświetlanie ruchu. Ten wyjątkowy blask jest uzupełniony przez V-real PRO 4, zoptymalizowaną technologię konwersji sygnału. Efekt: 232 miliardy kolorów, 6 144 poziomy szarości i nieskazitelna czerń.

Zintegrowany multi-tuner z DVB-S (HD) i DVB-T, jak również analogowy tuner kablowy zapewniają liczne możliwości odbioru i tym samym uwzględniają rosnącą emisję HDTV w domenie cyfrowej. Dodatkowe kable połączeniowe i piloty nie są już potrzebne, ponieważ zewnętrzne dekodery i odbiorniki nie są już potrzebne.

Nowe ponadwymiarowe zestawy plazmowe są również wyposażone w menu ekranowe VIERA Tools, które upraszcza wywoływanie poszczególnych opcji. VIERA Image Viewer ułatwia również przeglądanie filmów i zdjęć cyfrowych, które są przenoszone na ekran przez wejście na kartę SD. Blokada przed dziećmi i timer wyłączenia są również częścią standardu operacyjnego.

Powiązane artykuły