1. Strona główna
  2. »
  3. Telewizja
  4. »
  5. Wiadomości telewizyjne
  6. »
  7. Telewizor Roku 2007: seria F86 firmy Samsung

Telewizor Roku 2007: seria F86 firmy Samsung

samsung-f86-serie

Telewizor Roku 2007: seria F86 firmy Samsung

23 listopada 2007 roku nadszedł kolejny czas: w Centrum ORF odbyło się coroczne wydarzenie E-Media, „TV Roku”. Co roku zbiera się tu wymagające jury złożone z ekspertów, profesjonalistów i celebrytów. Jak co roku był też coroczny zwycięzca. Samsung zajął drugie miejsce ze swoją serią F86, ale eksperci twierdzą, że to LE-40F86BD jest prawdziwym i „tajnym” zwycięzcą konkursu z 2007 roku.

Nie tylko stosunek ceny do jakości wyróżnia serię F86 Samsunga na tle konkurencji. Niezwykle ulepszone odwzorowanie kolorów, design będący ucztą dla oczu i świetna jakość dźwięku również stawiają telewizor w czołówce urządzeń w swojej klasie. Dzięki nowym technologiom, takim jak „Movie Plus”, ostra i płynna telewizja jest gwarantowana. Oprócz „Movie Plus” należy wymienić przede wszystkim 100Hz Motion Plus, który z wyjątkową ostrością odtwarza szybkie ruchy i najmniejsze szczegóły każdego obrazu. Jeśli połączyć ostrość jak brzytwa ze świetnym dźwiękiem, który gwarantują wbudowane już i dobrze ukryte głośniki, to w efekcie otrzymujemy telewizor niemal idealny.

Stosunek ceny do jakości to kolejny duży plus serii F86. Na przykład za topowy telewizor z serii F86 o przekątnej 40 cali zapłacimy tylko 2 199 euro. Co więcej, nie musisz kupować zewnętrznego tunera DVB-T, ponieważ jest on już zintegrowany z zestawem. W porównaniu z niektórymi innymi produktami o tej samej jakości jest to zdecydowana przewaga!

Powiązane artykuły